Tatuum – stylová značka života

Tagy:  Tatuum, casual styl, dámské oblečení, pánské oblečení, dámská móda, pánská móda

Sponzorované odkazy:

Tatuum – stylová značka života

Značkové zboží Tatuum se na módním a obchodním trhu objevuje teprve krátce. Tato firma byla založena v roce 1997 v Polsku.

Kolekce Tatuum

Oblečení značky Tatuum se řídí heslem – Tatuum je styl života. Oblečení je navrhováno a vyráběno profesionálním designéry, kteří splňují touhy zákazníků. Tatuum vytváří kolekce pro lidi, kteří vyjadřují svoji osobnost skrze své oblečení. Zboží je nejen stylové, trendy, moderní apod., ale hlavně vysoce kvalitní. Tatuum spojuje módní trendy s komfortem.
Oblečení je kvalitní, do detailů propracováno a vždy je na vrcholu módy. Do svého šatníku si můžete pořídit jak elegantní oblečení, tak i tzv. casual styl, tedy druh oblečení, které je vhodné na běžné nošení.
Výhodou stylového oblečení je samozřejmě kvalita, ale také příjemné ceny.

Stylové a módní oblečení

Při výrobě se pracuje převážně s přírodními materiály jako je bavlna, len, vlna a hedvábí.
Kolekce značky Tatuum bývají vždy dokonale sladěné a barevné. Nejčastěji používanými barvami jsou barvy Země – od námořnické modři, přes červenou až po klasickou černou a bílou barvu. Návrháři a designéři jsou inspirování rozmanitostí okolního světa. Své návrhy vytvářejí tak, aby bylo vhodné pro každodenní nošení, na výlety, na prázdniny, k vodě …
Tatuum prodejnách si můžete koupit jak dámské, tak i pánské oblečení. Každou sezónu pro vás nabízí stylová trička, košile, halenky, svetry, bundy, mikiny, saka, kabáty, kabátky a různé doplňky. Obchody a butiky s touto známou polskou značkou najdete v každém velkém městě. V Praze, v Brně, Plzni, Českých Budějovicích atd.
Pokud máte chuť a zajímá vás, jaké oblečení je moderní právě v tuto sezónu, neváhejte navštívit značkové prodejny Tatuum a nebo si prohlídnout oficiální internetové stránky www.tatuum.com. K dispozici je celá řada elegantních formálních kousků a jak již bylo zmíněno, tak i oblečení pro volný čas.

Casual styl

Casual styl je takový styl oblečení, který můžete nosit snad každý den. Pod tento druh oblečení se řadí sportovní oblečení, ležérní oblečení, džíny, tenisky, mikiny, zkrátka vše, co se nedá zařadit mezi společenské a elegantní oblečení. Z USA se k nám dostal termín „casual free day“ – tzv. volnočasový den. Některé společnosti si v cizině striktně určují styl módy a oblečení. Firmy, kde se klade velký důraz na formální oblečení a eleganci si vytvořili tento den. Většinou se jedná o pátek, kdy si do práce můžete vzít cokoliv vám zrovna přijde pod ruku. Samozřejmě si nemůžete vzít oblečení, ve kterém jedete např. do lesa na houby nebo ve kterém jdete pracovat na zahrádku. Myslí se tím oblečení, které je kvalitní, pohodlné a i poměrně drahé. Někdy se může stát, že vás i toto casual free day oblečení může stát mnohem dráž, než elegantní formal styl oblečení. Pokud uvidíte někoho ze zaměstnanců, kdo v tento den nosí např. džíny, vězte, že to nebudou džíny od Vietnamců, ale opravdu kvalitní a drahé kalhoty.

Článek Tatuum – stylová značka života byl publikován 26. března 2009 v 08.00 v rubrice Značky. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (2).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...