Chevignon – móda inspirována přírodou

Tagy:  Chevignon, pánská móda, dámská móda, parfémy, casual styl

Sponzorované odkazy:

Chevignon – móda inspirována přírodou

Vznik a stručná historie značky Chevignon

Značka Chevignon vznikla v roce 1979 ve Francii. Založil ji dvacetiletý Guy Azoulay, který se nechal inspirovat americkým snem padesátých let. Proč nese název Chevignon? Je to z toho důvodu, že první modely byly ušity právě v podniku Charlese Chevignona.
Již v roce 1981 byla na trh uvedena kolekce z kůže. Tato kolekce přinesla značce velký úspěch, ba přímo mimořádný. O tři roky později, tedy v roce 1984 uvedl Chevignon na trh kolekci pro děti, tzv. Chevignon Kids. V roce 1989 následovala kolekce určená pro ženy, tzv. Chevignon Girl.
Značka Chevignon neznamená pouze dámské, pánské a dětské oblečení, ale i doplňky a parfémy. První parfém, který Chevignon uvedl na trh v roce 1993, byl pánský parfém For Men a o tři roky později se zrodil také parfém Best Of a poměrně v nedávné době parfém Chevignon Che!
V současné době je značka Chevignon známá snad po celém světě. Ve Francii je Chevignon velmi známá značka, která se prodává ve více než 500 obchodech a buticích.

Oblečení značky Chevignon

Již od roku 1981 se vyrábí značkové oblečení z kůže. Tyto první a dodnes také nejtypičtější produkty byly vyrobeny ve stylu tzv. obnošené kůže. V dnešní době je tento styl stále moderní a značně vyhledávaný převážně mladší generací. Dá se říci, že nejtypičtějším výrobkem byly hlavně bundy motorkářského stylu.
Kolekce značky Chevignon jsou symbolem modernity a mládí. Nabízí městskou, ale i sportovní módu charakteristického stylu. Oblečení je moderní, autentické, kvalitní a určeno pro indivudiální a trendy zákazníky.

Kolekce

Chevignon uvedl na trh dvě kolekce, které se nesou pod názvem: Legend a Unlimited.
Legend – tato kolekce v sobě nese styl casual. Tedy oblečení pro volný čas, víkendy, sport a relaxaci. Legend oblečení je určeno pro lidi, kteří si chtějí zachovat přírodní “look” a přitom jít s módou. Pro letošní rok byla tato kolekce inspirována Jižní Amerikou. Jak se tato inspirace odráží na kolekci? Oblečení je barevné, pohodlné, zdobeno nápisy a grafickými potisky. Tento rok bylo designéry navrženo celkem 150 modelů.
Unlimited – tato kolekce je šmrncovní, jednoduchá a velice moderní. Unlimited oblečení je vyrobeno převážně z kůže (např. bundy a kalhoty). Kolekce obsahuje cca 100 modelů.

Chevignon parfémy

Chevignon není značka pouze pro oblečení, ale také pro parfémy. V současné době si na trhu můžete vybrat ze tří vůní – Chevignon For Men, Best Of a Chevignon Che.
Chevignon For Men – je to charatkeristická květinovo kořeněná vůně. Je označována a mezi pány považována za tu nejlepší vůni od Chevignon.
Chevignon Best Of – je jednoduchá vůně, velice lehká, která je určena spíše pro mladší může. Je určena pro volné nošení. Nejlépe vynikne v kombinaci s džínama a svetrem.

Článek Chevignon – móda inspirována přírodou byl publikován 28. března 2009 v 10.00 v rubrice Značky. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...