Marlboro Classics – americký západ odráží značka Marlboro Classics

Tagy:  Marlboro Classics, pánské oblečení, dámské oblečení, džíny, casual styl

Sponzorované odkazy:

Marlboro Classics – americký západ odráží značka Marlboro Classics

Marlboro Classics je světoznámá značka nejen pánského oblečení, jak se mnozí z vás domnívají, ale nabízí i řadu dámského oblečení. Tato značka byla založena v roce 1980 na popud návrháře, jenž se při své tvorbě nechal inspirovat přírodou a americkým západem. V této době vyráběl pouze pánské zboží. Teprve v devadesátých letech přišel s ideou navrhovat a vyrábět také dámskou módu, obuv a doplňky.
Marlboro Classics je ta nejlepší značka oblečení pro ty, kteří chtějí být sami sebou, moderní a dávají přednost kvalitě a pohodlnému oblečení.
Marlboro Classics je vyráběno a prodáváno společností Valentino Fashion Group v Itálii.

Oblečení Marlboro Classics

Oblečení je typické svým stylem Ameriky, který se prolíná s Evropou. Každý kousek je velmi moderní a každoročně se na trhu objevují opravdu úžasné kolekce. Z oblečení na vás dýchá nejen americký západ, ale i „drzost“, nezávislost, sebevědomí, individualita, pohodlnost a autenticita.
V kolekci značkového oblečení Marlboro Classics najdete spíše casual styl. Oblečení je vhodné spíše pro volný čas než do společnosti. Dnešní pánská linie zahrnuje různorodé a početné kožené výrobky, svetry, mikiny, bundy, kalhoty, košile, džíny a prádlo.
Někteří z vás si možná pod názvem Marlboro Classic představí divoký západ, kovboje a kovbojské klobouky apod. I tyto doplňky vám tato značka přináší. Myšlenky divokého západu jsou zachyceny nejen v typických kloboucích, ale i v košilích nebo kalhotech.

Úspěšná značka oblečení nejen na českém trhu

Marlboro Classics je v současné době dostupné snad všem zákazníkům z celého světa. Prodává se na více než 45 trzích po celém světě. V loňském roce (2008) bylo napočítáno neuvěřitelných 189 butiků Marlboro Classics. Ve 385 prodejnách tzv. shop in shop a cca 1800 multibren­dových obchodů. Tyto hodnoty budou každoročně stoupat, neboť Marlboro Classic se stává stále více a více vyhledávanou značkou oblečení.

Kolekce pro jaro-léto 2009

Kolekce pro jaro a léto 2009 byla navržena ve stylu svobody, otevřené nekonečné krajiny a typického amerického západu. Představte si nekonečně dlouhou, rovnou silnici a okolo vás otevřenou krajinu, u které ani nevíte, kde končí. Takové pocity na vás mají dolehnout při pohledu na oblečení pro jaro a léto Marlboro Classics. Oblečení nese ducha svobody, nezávislosti a pohodlnosti.
Pánská kolekce nese název Men´s SS09 – typické jsou kalhoty s pěti kapsami, pohodlné a velice moderní; trička v různých barvách, košile a svetry s motivy Westernu. Na vlněných svetrech jsou typické barevné proužky. Marlboro Classics oblečení má pohodlné střihy, ozdobené několika kapsy a zipy apod. Tyto detaily přinášejí do kolekce ten správný „šmrnc“. O tyto detaily, jako jsou kapsičky a kapsy nejsou ochuzeny ani kraťasy.
Do městského prostředí byla vytvořena řada oblečení, které jsou také charakteristické příjemným materiálem, dobrým střihem, kvalitou a úzkými barevnými proužky.

Článek Marlboro Classics – americký západ odráží značka Marlboro Classics byl publikován 13. března 2009 v 08.00 v rubrice Značky. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...