Pietro Filipi – česká firma s italským duchem

Tagy:  Pietro Filipi, dámské oblečení, pánské oblečení, dámská móda, pánská móda, casual, Klára Nademlýnská, Tereza Maxová, Alena Šeredová

Sponzorované odkazy:

Pietro Filipi – česká firma s italským duchem

Podle názvu by se mohlo zdát, že Pietro Filipi je italská značka, ale není to tak. Pietro Filipi nese opravdu český název Pietro Filipi, nikoliv Pietro Filippi či Pietro Fillipi. Je to 100% česká značka, která byla založena již v roce 1993. Název Pietro Filipi je sice italský, ale firma ho vymyslela na základě návrhářské inspirace Itálií. Oblečení nese ducha italské módy, kultury, designu, umění, života atd.
Hlavním návrhářem značky Pietro Filipi je Jakub Šejnoha.

Pietro Filipi by Klára Nademlýnská

Značka Pietro Filipi je u nás dostupná déle jak patnáct let. Oblečení této značky je velice pohodlné, moderní, elegantní a vysoce kvalitní. Tato značka ve své kariéře pracovala s celou řadou známých designerů a módních návrhářů. Jedním z nich byla a stále je i Klára Nademlýnská. Tato úspěšná módní návrhářka představuje již čtvrtou sezónu svou kolekci by Pietro Filipi. Materiály, použité v této kolekci, jsou již tradičně tím nejlepším, co lze v nabídce pietro filipi nalézt. Nejčastěji se používá kvalitní kašmír, panenská vlna a nebo hedvábí. Kolekce jsou často s nádechem městského elegantního stylu.

Pietro Filipi – tváře, nákupy, obchody

Když se řekne Pietro Filipi, jistě si kžadý tento název spojí s Itálii a samozřejmě i se známou českou modelkou Alenou Šeredovou. Právě tato známá modelka, která žije v Itálii se stala tváří značky Pietro Filipi. V minulosti jím byla také např. česká modelka Tereza Maxová.
Oblečení Pietro Filipi, a celou řadu doplňků této značky, můžete zakoupit v osmi zemích Evropy. Pietro Filipi má více než 70 obchodů od Anglie až po Rusko. V České republice toto značkové zboží seženete např. v Praze, Olomouci, Uherském Hradišti, Pardubicích, Ostravě nebo v Mariánských Lázních.
Oblečení si můžete zakoupit nejen v obchodech a butikách, ale můžete si jej objednat také v online e-shopu na adrese www.pfshop.cz. Pro věrnostní zákazníky jsou v prodejnách připraveny různé akce jako např. věrnostní karta. Při každém nákupu se vám na ní načtou body, které pak můžete uplatnit při dalším nákupu značkového zboží Pietro Filipi. Dle počtu získaných bodů obdržíte určitou slevu při dalším nákupu.

Dámské a pánské oblečení

Pietro Filipi žádnou sezónu nezahálí a pokaždé si pro své zákazníky připraví novou dámskou a pánskou kolekci. Prioritou této značky je důraz na kvalitu materiálu, detaily a elegantní jednoduchost. Nabízí tzv. elegantní městskou módu – business a smart casual a také elegantní variantu formálnějšího oblečení.
Pokud si připadáte unavená, nevýrazná a nemoderní, říkáte si, že potřebujete nějak oživit váš šatník a pořídit si luxusnější zboží apod.? Neváhejte a nechte se inspirovat českou značkou Pietro Filipi.

Článek Pietro Filipi – česká firma s italským duchem byl publikován 1. března 2009 v 08.00 v rubrice Značky. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...