Only – „only“ for women, dámská móda ONLY

Tagy:  Only, dámské oblečení, urban styl, street styl, džíny, doplňky

Sponzorované odkazy:

Only – „only“ for women, dámská móda ONLY

Značka Only je známá džínová značka pro dívky, které chtějí být jedinečné, moderní a sami sebou. Only je tzv. urban jeans fashion. Móda pro všechny ženy a dívky, které chtějí být in v každodenním shonu dnešního života.

Oblečení pro věkovou skupinu 15–30 let

Každá kolekce značky Only je velice oblíbená pro věkovou kategorii žen mezi 15 až 30 lety (a nejen to). Only je určeno pro ženy, které chtějí být trendy, sexy a zároveň se cítit pohodlně. Výrobky jsou nejen moderní, pohodlné a vždy trendy, ale jsou zároveň vysoce kvalitní.

Oblečení této značky se specializuje převážně na městskou, streetovou módu. Heslem Only je obléknout ženy a dívky v trendy stylu a vyzvednout ženskou krásu skrz moderní outfit. Kolekce jsou vždy nádherně připravené na každou sezónu. Only dokáže používat a pracovat s barvami, tvary a vzory. Oblečení překrásně kopíruje každou ženskou siluetu. Only se specializuje nejen na každodenní oblečení, ale i na oblečení do práce, do města a na případný „noční život“.

O značce Only

Only je rodinná značka, která vznikla v malém městečku v Dánsku. Tuto dnes světoznámnou značku dámského oblečení založil v roce 1975 Troesl Holch Povlsen. Značka Only byla prvně uvedena a představena také v Dánsku v roce 1995. První obchod se značkou Only byl otevřen o dva roky později, tedy v roce 1997.
V současné době má Only své obchody téměř po celé zemi. Více jak 900 obchodů máte možnost navštívit v Evropě, Číně ale i ve středním východě. Pro značku Only pracuje více jak 39 000 lidí po celém světě. Toto vysoké číslo pracovníků zahrnuje nejen výrobce a prodavače, ale i návrháře, dealery, asistenty, marketingové manažery apod.

Co je trendy?

Only vždycky ví, co je v daném období trendy a moderní. V současné kolekci jaro-léto 2009 se můžete obléknout do jakýchkoliv džínů různého tvaru, střihu a velikosti. Obzvláště moderní jsou jemně střižené a tvarované kapsy, jenž jsou doplněny nepatrným zdobením a lemováním. Ať už zvolíte tzv. „bokovky“, „mrkváče“ nebo volný střih kalhot, vždycky budete trendy a in. Je nutno připomenout, že značka Only se nespecializuje pouze a výhradně na džíny a výrobky z rifloviny. Only nabízí také šaty, trička, kalhoty, pyžama, košile, bundy, kabáty, halenky, topy, tuniky apod. z jiných materiálů. Only není pouze oblečení, ale na trh stále ve větší míře přivádí celou řadu překrásných doplňků jako jsou pásky, šátky a šály různých barev a druhů, klobouky a čepice, rukavice, ponožky, boty,kabelky a dokonce i šperky.
Každá žena má v prodejnách Only zajisté z čeho vybírat a kombinovat. Nezapomeňte, že toto jaro a léto si můžete pohrát s barvami. Tou nejoblíbenější se staly fialové a modré odstíny. Pro dámy, které se bojí experimentovat Only připravil kolekci jednoduchých střihů a barev. Opravdu máte z čeho vybírat.

Článek Only – „only“ for women, dámská móda ONLY byl publikován 30. března 2009 v 09.00 v rubrice Dámská móda. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...