Lee Jeans – rifle, jeans, džíny – jedině Lee Jeans

Tagy:  Lee Jeans, džíny, rifle, VF, VFC, Lee National Denim Day, casual styl

Sponzorované odkazy:

Lee Jeans – rifle, jeans, džíny – jedině Lee Jeans

Lee Jens je velice známá a navíc oblíbená značka dámských a pánských džínů. Lee Jeans se specializuje nejen na výrobu tzv. Causal stylu, ale take pracovního oblečení.
Lee v současné době zaměstnává více než 400 spolupracovníků po celých Spojených státech.

Historie značky

Společnost Lee založil Henry David Lee v roce 1889. Lee nejprve otevřel jeho první továrnu v Kansas, která se specializovala na bundy a monterky. Již v roce 1913 byla vyrobena první pracovní kombinéza a poté hned následoval tzv. Overall. Značka Lee se neustále rozvíjela a přinášela novinky do světa módy. Představila celou řadu novinek, mezi které patří např. používání zipu. Během třicátých a čtyřicátých let Lee pokračoval ve výrobě a postupně se stával značkou číslo jedna, která se specializovala na výrobu pracovního oblečení. Padesátá léta představovala pro značku Lee vysoký vzestup a růst tzv. casual oblečení. Během šedesátých let, přesně v roce 1969, se společnost Lee rozšířila do více než 51 zemí a sloučila se s VF společností. V roce 1996 společnost uvedla na trh tzv. Lee mezinárodní džínový den – Lee National Denim Day.
V součastnosti přináší na trh moderní, pohodlné, stylové, zajímavé a trendy džíny, které jsou vyhledávány pomalu každým z nás.

Společnost VF

Společnost VF je největší oděvní společnost na světě. Mnozí z nás tuto společnost možná známe z obchodních center v New Yorku, kde nese značku a symbol VFC. VF společnost zahrnuje džínové oblečení, outdoorové oblečení, sportonví oblečení a mnoho dalších. Její hlavní značky zahrnují např. Wrangler, Lee, Riders, Rustler, The North Face, Vans, Reef, Napapijri, Kipling, Naufica, Lee Sport, Eagle Creek, Eastpak, Red Kap, John Varvatos, Jan Sport atd. Více se o VF společnosti dočtete na oficiálních webových stránkách www.vfc.com.

Kde najdeme prodejny Lee Jeans?

Lee Jeans je opravdu světoznámá značka. Lee Jeans se prodávají v Austrálii, Rakousku, Belgii, Kanadě, v Asii, ve Francii, Německu, Řecku, Maďarsku, Islandě, Irsku, Izraeli, v Itálii, Polsku, Portugalsku, ve Skandinávii, Španělsku, Švýcarsku, Turecku v Anglii atd. Pokud vás zajímá více a rádi byste Lee Jeans prodejny a butiky navštívili, nechte se informovat na http://eu.lee.com.
Lee Jeans je jednou z nejstarších značek jeansů na světě a stále je velice oblíbená. Při výrobě jsou používány stejné tkací a šicí stroje jako ve třicátých letech. Každý vyrobený kus je opravdu unikátní a vysoce kvalitní. Lee Jeans obléká celou rodinu a všem zaručí nejen pohodlné nošení, ale i vysoce kvalitní výrobky za přijatelné ceny.

Článek Lee Jeans – rifle, jeans, džíny – jedině Lee Jeans byl publikován 1. dubna 2009 v 10.00 v rubrice Značky. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...