Zara – móda přichází ze Španělska

Tagy:  dámské oblečení, pánské oblečení, kosmetika, doplňky, obuv, džíny, plavky

Sponzorované odkazy:

Zara – móda přichází ze Španělska

Značka Zara se zrodila v temperamentním Evropském státě, plného nočního života, tance a hudby. Módní značka pochází ze Španělska a díky své oblíbenosti se rozšířila téměř do celého světa. V současné době se nachází ve více než sedmdesáti zemí.
Za zajímavost stojí zmínit to, že značka Zara se zapojila do celosvětového boje proti závažné nemoci nejen teenagerů, ale i dospělých žen – anorexie. Posunula dolní velikost konfekce z velikosti 34 až od dvě čísla výš. Nejmenší velikost, kterou v obchodech a buticích najdete, bude mít číslo 38.

Široký sortiment

Zara nabízí trendy dámské a pánské oblečení. Pokud se vydáte do jednoho z obchodů Zary, vždy najdete tu pravou inspiraci a splní vám každé vaše přání, co se týče moderního stylu, komfortu a elegance.
Oblečení Zara je vždy stylové, originální a navrhované podle posledních trendů mezinárodní módy. Zara vyrábí halenky, košile, kalhoty, džíny, svetry, spodní prádlo, plavky, mikiny, kabáty, trička, topy, tuniky, ale i celou řadu módních doplňků, jako jsou šátky, šály, plédy, rukavice, čepice, kabelky, boty, pásky, drobné šperky, a mnoho dalších (např. také dekorativní kosmetiku). Zara bez pochyby osloví téměř všechny věkové kategorie. Nejen dámy, pány, ale také děti, či těhotné maminky.
Na výrobky značky Zara se můžete podívat na oficiálních internetových stránkách www.zara.com.

Být trendy – to je Zara

Zara se může pochlubit a pyšnit více než 1000 obchody po celém světě. Je jednou z nejvýznamnějších mezinárodních módních společností. Zákazníci si tuto značku oblíbili nejen z důvodu toho, že Zara vždycky nabízí úžasné a trendy modely, ale také kvůli pohodlným výrobkům a super ceně.
Kolekce v buticích a obchodech bývají velice často obměňovány a obnovovány. Zara stále přichází s novým a novým oblečením. Obchody jsou lokalizovány v hlavních obchodních zónách metropolí Evropy, ale i Ameriky a Asie. Interiéry prodejních míst jsou navrhovány ve stejném stylu. Každý zákazník se cítí pohodlně a odchází s dobrým pocitem a uspokojením svých tužeb. V prodejnách na vás čekají milí asistenti a ochotný personál, který vám zaručeně vždy dobře poradí. Zara prodejny mají velice velké a prostorné kabinky, kam bez problému může přijít i maminka s kočárkem a pohodlně si zboží vyzkoušet.
Zara nabízí zákazníkům nejen kvalitní a moderní oblečení, ale celou řadu dalších služeb, který každý zákazník zajisté ocení. Mezi ně patří např. úpravy, výměny a vrácení zboží, rezervace či různé dárkové karty a kupony.
Jak už jsem zmínila v úvodu, značka Zara má své pobočky ve více než sedmdesáti zemích světa. Do budoucna se počítá s mnohem větším růstem a prospekcí do dalších zemí.
Na českém trhu působí Zara od roku 1993. Její prodejny můžeme najít např. v Praze a Brně.

Článek Zara – móda přichází ze Španělska byl publikován 5. dubna 2009 v 08.00 v rubrice Značky. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...