Bershka – znáte španělskou módu pro teenagery?

Tagy:  Bershka, Inditex, hip hop, punk, obnošený vzhled, rifle, džíny, dámské oblečení, pánské oblečení, urban style, městská móda

Sponzorované odkazy:

Bershka – znáte španělskou módu pro teenagery?

Podle většiny teenagerů je Bershka jeden z nejlepších obchodů pro nákup moderního, kvalitního, trendy a stylového oblečení. Bershka nabízí oblečení pro mladé generace dívek a chlapců.
Bershka je stylová značka pro tzv. městskou módu (urban fashion). Své kořeny a původ všech kolekcí má v temperamentní zemi, ve Španělsku. Na evropském trhu se objevuje již od roku 1998. Ovšem v Česku působí poměrně krátkou dobu. Obchůdky a moderní zboží můžete v České republice nakupovat teprve od roku 2005.

Obchody Bershka v Čechách

V současné době nabízí Bershka pouze tři prodejny po celé České republice. Jedna z nich je určena pouze pro dámy a druhá pro pány – kluky. Jako první byla otevřena prodejna v Praze v Centru Chodov. Jednalo se o prodejnu se dámskou kolekcí. Jako premiérový obchod se značkou Bershka, určený pro mladou generaci pánů, najdete také v Praze – v Letňanech. A v Brně byla nedávno otevřena prodejna v Galerii Vaňkovka. Doufejme, že se do budoucna tato úžasná španělská móda rozroste do dalších měst a butiků.
Bershka patří do tzv. Inditex skupiny. Do této skupiny patří další známé značky, jako např. Zara nebo Pull and Bear.
Po celé Evropě se nachází více jak 500 obchodů.

Kolekce Bershka

Kolekce Bershka jsou opravdu originální a trendy. Jedná se o mladou, výraznou a sexy městskou módu. Tato značka dbá neustále na to, co je ve světě trendy a každou sezónu nabízí nové kolekce. Bershka vždycky ví, co je ve světě módy „in“ a „number one“. Mladá generace samozřejmě ocení nejen stylové oblečení, ale také atraktivní a super ceny.
Nové kolekce jsou v plném proudu a letní oblečení můžete s radostí nakupovat. Bershka vám nabízí oblečení ve stylu punku, hip-hopu a tzv. „obnošeného vzhledu“. V obchodech jak pro pány, tak i pro dámy, si můžete vybrat celou řadu překrásných a stylových kalhot – riflí. Široká škála barev, střihů, které jsou doplněny bezvadnými doplňky, opravdu stojí za to. To samé platí také u vršků. Trika můžete vybírat v různých velikostech, barvách, materiálu, střihů apod. Mladá generace si vyloženě potrpí na mikiny s kapucí. Bershka představila na trh hlavně mikiny v hip-hop stylu, tzn. na zip, s klokaní kapsou, kapucou apod. Pokud si k outfitu vyberete taktéž Bershka boty, zajisté budete IN. Celou řadu výrobků této značky si můžete přijít prohlídnout do obchodů Bershka a nebo prohlédnout na stránkách www.bershka.com.
Dívčí kolekce se soustřeďují na různé cílové skupiny. Na své si přijdou milovnice rockové hudby a rockové kultury, ale také romantické dívky, které mají rádi vzhled hippie, folku, přírodou a country stylem. Oblečení vždy působí velice pohodlně a žensky.
Kolekce pro mladé muže jsou také charakteristické různými styly. Jedná se bezesporu o tzv. městskou módu – urban style, který je inspirován např. hip hop kulturou. Další styl je typický svými vintage prvky a tzv. „second handový styl – zboží obnošeného vzhledu“. V neposlední řadě je velmi oblíbený styl, který byl inspirován britskou kulturou.
Pánské i dámské kolekce jsou praktické, pohodlné a velice kvalitní.

Článek Bershka – znáte španělskou módu pro teenagery? byl publikován 16. dubna 2009 v 10.00 v rubrice Značky. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...