Esprit – jsou nejen parfémy, ale i trendy móda

Tagy:  dámské oblečení, pánské oblečení, dětské oblečení, Esprit, doplňky, obuv

Sponzorované odkazy:

Esprit – jsou nejen parfémy, ale i trendy móda

Esprit – Esprit Holdings Limited je světoznámá značka, která je známá především svým trendy oblečením, ale také různými doplňky, obuví, šperky atd. Firma Esprit má své kořeny v Americe. Svou kariéru odstartovala značka v roce 1968, prostřednictvím Susie a Douga Tompkinsna. Prodej začínal trošku komickým způsobem. Oblečení bylo prodáváno v opuštěném vagónu na nádraží v San Franciscu.
V současné době má Esprit své značkové butiky a obchůdky má rozprostřeny snad po celém světě. V roce 2008 byla značka Esprit napočítána ve 44 zemích. Esprit je značka pro stylové děti, pány a dámy. Pro všechny, jenž chtějí být IN a trendy, pro všechny, kteří se chtějí cítit sebevědomě, přirozeně a moderní.

Oblečení, kosmetika a doplňky značky Esprit

Pod touto značkou je možné najít širokou škálu oblečení a zboží. U nás v Čechách je tato značka známa především v oblasti kosmetiky a parfémů. Kosmetika Esprit se dle statistik prodává nejvíce v Německu. Výrobky jsou nejen kvalitní, ale i cenově velmi dostupné a přijatelné.
Oblečení Esprit je nejvíce oblíbené a rozšířené pro teenagery, které si mohou vybírat z širokého sortimentu urban style, tzv. městské módy. Kolekce jsou vždy módní a jdou s aktuálními světovými trendy. Esprit je jednička v přizpůsobování se světové měnící se módě. Díky této kladné vlastnosti patří ke značkám, které jsou velice oblíbené a mají své stálé zákazníky po dlouhou dobu.

Obchody

Jak již bylo zmíněno v úvodu, značka Esprit patří mezi celosvětovou značku, která má své obchody a butiky po celém světě. Zákazníci mají možnost nakupovat ve značkových prodejnách a buticích, kde na ně vždy čeká slušný, kvalifikovaný a vždy dobře proškolený personál. Nové zákazníky se snaží nalákat zejména politikou prodeje, která je založena na přehledně uspořádané a přehledné obchody velkých rozměrů. V prodejnách máte možnost najít samotnou kolekci Esprit, ale i další licencované doplňky, jako jsou kabelky, boty, pásky, čepice apod. Vzhled obchodů je pro značku Esprit velice důležitý. Z tohoto důvodu má dokonce i své vlastní designéry a architekty, kteří se starají o celkový vzhled a uspořádání prodejen po celém světě.
V České republice jsou obchody Esprit např. v Praze, Plzni, Brně, Pardubicích a mnoha menších měst.
Pokud dáváte přednost nákupu online a nemáte nic proti objednávání zboží prostřednictvím internetu, můžete využít Esprit e-shop, který najdete na adrese http://www.espritshop.com.

Esprit – pro každého něco

Značka Esprit nabízí neskutečné množství kolekcí a podkolekcí. Hlavní kolekce by se daly rozdělit do několika větví, mezi nimiž nechybí oblečení pro děti do 7 let, pánská kolekce, sportovní oblečení pro muže i ženy, dámské oblečení, doplňky jako tašky z kůže, moderní a trendy obuv pro dámy i pány a spodní prádlo.

Článek Esprit – jsou nejen parfémy, ale i trendy móda byl publikován 17. dubna 2009 v 10.00 v rubrice Značky. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...