Tom Tailor – známá značka stylového dámského a pánského oblečení Tom Tailor

Tagy:  Tom Tailor, dámské oblečení, pánské oblečení, dětské oblečení, doplňky, obuv, kabelky, čepice, casual styl

Sponzorované odkazy:

Tom Tailor – známá značka stylového dámského a pánského oblečení Tom Tailor

Historie značky Tom Tailor

1962 – založení značky Henke & Co. Hansem Heinrichem Pünjerem
1965 – Uwe Schröder se stává členem společnosti
1979 – představení první sportovní kolekce pod značkou Tom Tailor
1994 – v tomto roce byl prvně otevřen obchod s vlastní značkou Tom Tailor
1995 – rok 1995 se zapsal do dějin prvním parfémem zn. Tom Tailor – Fragrence
1996 – byla představena první džínová/riflová kolekce, dále byl otevřen obchod mimo rodné Německo (Vídeň)
1997 – byly představeny dětské kolekce, spodní prádlo a kožené zboží
1999 – na trh nastupuje dámské oblečení a spolu s ní i doplňky – obuv
2002 – teprve v roce 2002 byly otevřeny dětské obchody – dívčí a chlapecké a na trh se navíc představuje tzv. mini kolekce
2004 – tento rok se proslavil otevřením mega obchodu v Hamburgu
2006 – v tento rok byl otevřen první obchod mimo Evropu – v Kuvajtu, Abu Dhabi a Dubai
2007 – byl zahájen prodej kolekcí Denim male a Denim female; otevření obchodu v Irsku
2008 – poměrně v nedávné době byly otevřeny předváděcí místnosti v Berlíně, Düsseldorfu a Lipsku a Tom Tailor navíc rozšířil svojí značku také do nedaleké Francie

Tom Tailor je nejen kvalita

O módě dnes mluví snad každý z nás. Móda byla, je a bude stále nejdiskutovatel­nějším tématem všech žen a dívek. Móda nás neustále obklopuje a je všude kolem nás. Domnívám se, že pokud by vám někdo položil otázku, zdali znáte alespoň tři světové značky oblečení, dokázali byste odpovědět. Možná by mezi nimi byla právě i značka Tom Tailor. Tato značka je známa nejen svým kvalitním oblečením a doplňky, ale navíc i příjemnými vůněmi a parfémy. V současné době se produkty Tom Tailor prodávají ve více než šesti tisících obchodech v 35 zemích světa.

Společnost Tom Tailor neustále stoupá na pomyslné pyramidě mezinárodních obchodních řetězců. Stává se každým dnem stále více a více oblíbenou značkou nejen žen a dívek, ale i mužů, chlapců a dětí.
Oblečení Tom Tailor je vysoce kvalitní, pohodlné, uvolněné a samozřejmě trendy. Na světovém trhu ovšem kraluje nejen díky svému oblečení, ale také s bohatou nabídkou kosmetiky, parfémů, obuvi a kolekcí oční optiky.

Dámské, pánské a dětské oblečení

Tom Tailor obléká celou rodinu. Od malých dítek po teenagery až po starší generaci lidí. Značka Tom Tailor si klade za svůj cíl příjemně uspokojit zákazníka. Nejen že náročné zákazníky uspokojí svým střihem, kvalitním materiálem, ale navíc dokáže vždy použít ty správné barvy pro dané období. V prodejnách této značky, máte možnost vybírat z nepřeberného množství barevných variací topů, triček, svetrů, kalhot, sukní, bundiček, mikin apod. Vše můžete barevně a stylové kombinovat s módními doplňky (pásky, čepice, ponožky, brýle, kabelky …). Výběr a kombinace jsou už jen a jen na vás.
Tom Tailor představil kolekci casual oděvů, tedy oblečení pro běžné nošení. Výrobky jsou vyrobeny a navženy ve stylovém designu v několika barevných odstínech, kde si dokáže vybrat opravdu každý z vás. Zajisté neváhejte a běžte se sami přesvědčit do prodejen Tom Tailor.

Článek Tom Tailor – známá značka stylového dámského a pánského oblečení Tom Tailor byl publikován 21. dubna 2009 v 08.30 v rubrice Značky. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...