Comtessa – komtesa nebo Comtessa?

Tagy:  Comtessa, dámské oblečení, doplňky, bižuterie

Sponzorované odkazy:

Comtessa – komtesa nebo Comtessa?

Comtessa je světoznámá značka, která nabízí stylové a zvláště elegantní modely, oblečení a doplňky pro každou ženu.
Každou kolekci obohacují moderní kousky oblečení, které jsou navrženy francouzskými designéry. Každé tričko, halenka, kabátek, svetr, kalhoty apod. jsou originální, pohodlné a za přijatelné ceny. Ženy, které dávají přednost výstřednějšímu oblečení také přijdou na své. Comtessa oslovuje den co den všechny věkové kategorie žen.

Společnost Comtessa

Módní společnost Comtessa působí teprve od roku 1992. V současné době má celkem dvanáct obchodů po celé České republice. Prodejny jsou navrhované ve stejném stylu. V každém butiku Comtessa nebo obchodě Comtessa pracují zaškolení asistenti, kteří vám rádi a ochotně se vším poradí. Neváhejte navštívit luxusní prodejny Comtessa a zakoupit si originální kousek do vašeho šatníku, či se jen tak ozdobit krásným doplňkem.

Oblečení a doplňky

U této francouzské módy máte možnost zakoupit nejen oblečení, ale i celou řadu doplňků včetně lesknoucích se šperků.
Comtessa se specializuje na dámské oblečení jako jsou blůzky, halenky, trička, topy, tuniky, svetry, mikiny, kabátky, bundičky, sáčka, kalhoty, šortky, sukně, šaty apod. Samozřejmostí je celá řada originálních doplňků. Od šálů, přehozů, čepic počínaje přes kabelky, tašky a šperky konče.
Comtessa každoročně přichází s originálními kolekcemi, které vám dovolují nakombinovat oblečení a doplňky ve stejné značce.
Oblečení je nejen moderní, „IN“, ale také velice pohodlné a za rozumné ceny.

Kde najdete prodejnu Comtessa?

Jak již bylo zmíněno v úvodu, v České republice se nachází celkem dvanáct prodejen se značkou Comtessa.
Comtessa, spol. s.r.o má své obchody v Praze – Staré město, Černice, Chodov, Letňany, Nové Město, Smíchov, Vinohrady, Žižkov, dále v Brně – Dolní Heršpice, Jihlavě – Hradební, Liberci – Perštýn a Ostravě – Zábřeh.
Comtessa patří mezi luxusnější oblečení. Oblečete se např. na plesy, schůzky, obchodní jednání, ale samozřejmě i do práce, na procházku apod.

Kolekce jaro/léto 2009

Kolekce pro letošní jaro a léto jsou opravdu skvostné. Je plná veselých pastelových barev, ale najdeme tu také bílou, zelenou a černou kombinaci. Často používaným doplňkem jsou pokrývky hlavy, obzvlášť různé čepice a kloboučky, dále pásky a luxusní bižuterie.
Střihy jsou většinou volné, ale výjimkou nejsou ani úzké módní kousky, které dokonale lemují křivky ženského těla.
Celkově je tato kolekce kombinací různých módních doplňků a odlišných střihů, které vždy tvoří z celého outfitu výrazný model. Kolekce se soustředí jak na celkový příjemný ženský dojem (ženský look), tak na pojetí modelu v detailech. Snadno se zde dají najít modely pro každou příležitost, ať to je už pracovní oběd, ples, procházka u moře, volný čas nebo večer ve stylu divoké párty.
Comtessa oblečení je nejen umělecky vytvořené, ale navíc dobře střižené, které se dá pohodlně nosit a kombinovat. S oblečením značky Comtessa se z každé ženy stane komtesa.

Článek Comtessa – komtesa nebo Comtessa? byl publikován 24. dubna 2009 v 09.00 v rubrice Dámská móda. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (16).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...