Calzedonia – elegantní italská móda

Tagy:  Calzedonia, dámské prádlo, plavky, pánské plavky, dámské plavky, punčocháče, silonky, podkolenky

Calzedonia – elegantní italská móda

Calzedonia byla založena v roce 1987 blízko Italské Verony, ve městě Vallese di Oppeano. Společnost se specializovala na výrobu punčoch a plavek. Calzedonia navrhuje a každoročně představuje unikátní modely pro děti, dámy a pány. V současnosti nabízí více nez 1 110 obchodů po celém světě. Své prodejny a značkové butiky má např. v Itálii, Rakousku, Německu, Řecku, Chorvatsku, České republice, Polsku, Maďarsku, Mexiku, Portugalsku, Španělsku, Rusku, Srbsku, Slovinsku, Turecku atd.

Kolekce Calzedonia

Oblečení značky Calzedonia jsou určeny jak pro mladou generaci, teenagery a děti, tak i pro střední věkovou kategorii mužů a žen. Výrobky jsou navrhovány italskými návrháři, kteří vždy vědí, co je pro danou sezónu ten pravý outfit a hit. Pro Calzedonii jsou typické svůdné, komfortní a ladné střihy, které dokáží zvýraznit vaší osobnost.
Tato společnost roste stále do větších úspěchů a kvalit. Svým zákazníkům nabízí opravdu široký sortiment produktů, dbá na to, aby byly kolekce vždy moderní a trendy a v neposlední řadě se stará také o vaši peněženku. Calzedonia dokonale vyvažuje rovnováhu kvality a ceny.
Neustále se stává žádanější značkou v oblasti spodního prádla, plavek, silonek, podkolenek a punčocháčů.

Plavky

Už jste si pořídili pro letošní léto plavky? Jestli ne, neváhejte navštívit prodejny Calzedonia, kde na vás čeká celá řada moderních plavek. Prodejny Calzedonia jsou např. v OC Chodov v Praze, OC Letňany v Praze nebo v Galerii Vaňkovka v Brně.
Pro letošní léto si pro vás společnost Calezdonia připravila více než osmdesát modelů, takže zajisté budete mít z čeho vybírat. Typickým znakem jsou různé potisky a kombinace barev a střihů. Velice trendy jsou gigantické potisky s plody ovoce, zlaté a stříbrné detaily atd. Proužkované, barevné, vzorové, s potiskem, bez potisku, extravagantní střihy, dvou dílné, jedno dílné, ke sportu či jen k sexy opalování… Calzedonia má opravdu pro každého něco.
Dámské plavky se v kolekci léto 2009 dělí do pěti kolekcí. Have Fun, Beach Party, Neo Chic, Wild Nature a Waterfall. Have Fun je kolekce určená pro veselé ženy, které se nebojí experimentovat. Beach Party představila plavky v různých barvách a střihů, které se hodí na Beach party, oslavy a jiné radovánky. Neo Chic se soustřeďuje na seriozní dámy. Jak už sám název napovídá, další kolekce Wild Nature, je nesena v tónech přírody. Značka Waterfall je určena pro ženy, které chtějí vypadat sexy. Plavky pro muže mají kolekci s názvem Coast to Coast a dětská kolekce nese název Making a Splash.

Článek Calzedonia – elegantní italská móda byl publikován 25. dubna 2009 v 08.00 v rubrice Značky. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...