Camel Active – CMLC značka pro aktivní a trendy muže

Tagy:  Camel Active, CMLC, pánské oblečení, pánská móda, doplňky, obuv, kalhoty, košile, bundy, mikiny, trička, šorkty, vesty, tašky, batohy

Sponzorované odkazy:

Camel Active – CMLC značka pro aktivní a trendy muže

Camel Active je legendární značkou pánského oblečení, obuvi a dalších pánských doplňků. Tato značka se stala zárukou kvality a společenské prestiže. CMLC zboží a další doplňky jsou typické pro aktivní a trendy muže, kteří mají rádi elegantní módu i ve volném čase.

Historie Camel Active

Camel Active nabízí moderní oblečení pro muže již od 70. let. Tato značka se stala velice oblíbenou značkou všech mužů, kteří mají rádi elegantní, pohodlné a vždy moderní oblečení, za přijatelné ceny.
Na trh se dostala tato značka prostřednictvím obuvi Cmale Boots. Postupem času se značka CMLC rozrostla o oblečení Camel Collection a následně tašky Camel Bags. V současné době navíc nabízí i další doplňky jako např. hodinky, brýle, pásky, tašky apod. Cílem této atraktivní mužské značky bylo a navždy bude, uspokojit přání i toho nejvíce náročného muže, jednotná image, nabídka kompletních kolekcí a pohodlí za úžasné ceny.
Celosvětově je značka Camel Active zastoupena ve více než 50 zemích. Výrobky této značky si můžete zakoupit ve více než 9 000 obchodech.

Co vám Camel Active nabízí?

Značka Camel Active nabízí nejen celou řadu oblečení – kalhoty, košile, bundy, svetry, mikiny, trička, džíny, vesty, šortky apod. ale i celou řadu doplňků, mezi které patří např. batohy, cestovní tašky, aktovky, kabelky, peněženky, kapsičky na pásky i na krk, ledvinky, klíčenky, pánskou obuv atd.
Veškeré zboží si můžete přijít osobně prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit do prodejen Camel Active, nebo můžete navštívit internetové stránky http://www.camelactive-wear.cz.

Kolekce Camel Active

Oblečení značky Camel Active je nadmíru pohodlné a vždy vyrobeno z kvalitních a odolných látek. Značkové oblečení vždy sleduje a odpovídá nejnovějším módním trendům a navíc vyniká v inovačních detailech.
Módní návrháři se vždy snaží vytvořit model tak, aby pokaždé vytvářel ucelený celek. Tím mám na mysli to, že např. hodinky ladí k pásku či botám, boty ladí ke kalhotám či ke svršku, tašky ladí k botám nebo k tašce, tričko k čepici atd. Kolekce se dají charakterizovat jako sebevědomé, atraktivní, aktivní, moderní a vždy IN.
Nová kolekce pro jaro/léto 2009 lze zařadit do Střední Ameriky. Ptáte se proč? Právě tato kolekce byla inspirována obzvlášť barevností této země. Nejpoužívanějšími barvami jsou trávově zelená, sytě červená, tyrkysová, klasická béžová a bílá barva s nádechem slonoviny a klasické šedivé barvy. Co se týče střihového provedení, typickými prvky budou velice moderní střihy kalhot, bund a mikin. Bundy by měly být kratší a z 50 % opatřeny páskem. Charakteristickým znakem pro jaro/léto 2009 budou i ¾ kalhoty s typickým střihem a barvou.
Naopak kolekce pro podzim/zimu 2009/2010 zavede mužskou populaci do Japonska. Jak jisti všichni víte, tato země je charakteristická svým počasím, střídání počasí, různá podzemní pásma, bohatý kulturní život a nespoutaný vývoj a pokrok. Právě těmito slovy by se dala popsat i zimní kolekce. Sezónu zahajují odvážné barvy, převážně tmavé odstíny, které se dostávají do kontrastu s překvapivými vzory a důrazy. Např. černé tričko s výraznými fialovými nebo žlutými prvky, zelené svetry v kombinaci s akvamarínovou nebo žlutou barvou, šedé bundy s kontrastem burgundské červené nebo jasně žluté barvy apod. Camel Active je opravdu bohatá, robustní a typická značka pro trendy a aktivní muže.
Článek Camel Active – CMLC značka pro aktivní a trendy muže byl publikován 26. dubna 2009 v 08.00 v rubrice Pánská móda. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...