Pull & Bear – s módou Pull and Bear se budete cítit navždy mladý

Tagy:  Pull & Bear, teenager, dámské oblečení, pánské oblečení, doplňky, Zara, Bershka, urban style, parfémy

Sponzorované odkazy:

Pull & Bear – s módou Pull and Bear se budete cítit navždy mladý

Moderní oblečení určené mladší věkové kategorii, tzv. móda inspirovaná ulicí, to je Pull & Bear. Tato značka nabízí kvalitní, pohodlné a trendy oblečení pro všechny ženy a muže ve věku mezi 16 – 30 lety.
Zdrojem inspirace se stala rušná ulice, plná technologie, novinek, sportů a dokonce i živé hudby a rozjařené kultury. To vše a mnohem víc nabízí oblečení Pull & Bear v celé své kráse.

Navždy mladý

Již od roku 1991 se můžete oblékat a zdobit oblečením a četnými doplňky značky Pull and Bear. Své bujaré kořeny má tato značka ve Španělsku. Inditex Group vlastní Pull & Bear, Zaru a Bershku. Výrobky jsou vysoce kvalitní, moderní, mají svůj originální styl a dá se zakoupit za nízkou cenu. Na českém trhu vystupuje teprve krátce, od roku 2005.
V současné době je tato značka známá ve více než 27 zemích světa, ve kterých se rozprostírá 400 obchodů. Během velice krátké doby se značka Pull & Bear stala velice oblíbenou značkou a to jen díky svému přizpůsobení se potřebám lidí od čtrnácti do třiceti let.
Pull & Bear se snaží přiblížit živé a aktivní generaci lidí. Tato značka není úspěšná pouze v rodném Španělsku, ale také v zahraničí a u nás. Specializovaní návrháři vždy dokáží odhadnout, po čem zákazníci touží a co je IN.

Kolekce Pull & Bear

Kolekce jsou většinou navrženy v ležérním a free stylu. Každou sezónu uspokojují teenagery a mládež nejen z velkoměst. Značkové oblečení má své charakteristické znaky a osobitý styl. Nebojte se kombinovat decentní prvky s technologickými inovacemi.

Kolekce Pull & Bear pro jaro a léto 2009 byla inspirována jako mnohé další světoznámé značky divokým Západem. Z oblečení a doplňků přímo sálá teplý vítr, je z něho cítit dusno a horko letních dní. Dominující barvou se stávají přírodní barvy jako béžová, hnědá, odstíny oranžové apod. Výrobky této španělské značky jsou opravdu trendy a odpovídají požadavkům 21 století.
Ženy a dívky s křehkou duší se mohou těšit na překrásné a pohodlné šaty, které v cizině nesou název lady bug dress. Mají klasický áčkový střih s úžasným a moderním střihem.
Pull & Bear nabízí možnost kombinovat a ladit jednotlivé výrobky a doplňky. Kromě stylového oblečení a doplňků (kabely, tašky, pásky, brýle, peněženky, šátky, čepice, klobouky atd.) vyrábí Pull & Bear také parfémy. Parfémy jsou k dostání jak v dámské, tak i v pánském provedení. Vůně jsou plné energie a určeny, stejně jako móda, mladým aktivním a nekonformním lidem, kteří milují život.

Článek Pull & Bear – s módou Pull and Bear se budete cítit navždy mladý byl publikován 29. dubna 2009 v 10.00 v rubrice Značky. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...