Bushman – móda inspirována exotickým cestováním

Tagy:  Bushman, dámské oblečení, pánské oblečení, doplňky

Sponzorované odkazy:

Bushman – móda inspirována exotickým cestováním

Vy, kteří máte rádi přírodu, cestování, životní styl plný nečekaných a radostných překvapení, si zajisté zamilujete výrobky a oblečení značky Bushman.

Je Bushman pro každého?

Skvěle vypadající oblečení značky Bushman je určeno pro muže a ženy v rozmezí 25 – 60 let. Dá se říci, že je téměř pro každého, kdo miluje volnost a přírodu, ať už je vám dvacet, třicet nebo přes šedesát let. Ti, kteří mají zájem o aktivní život plný volného času, značku Bushman zajisté ocení.
Značkové oblečení je charakteristické svým osobitým stylem. Volnost, pohodlnost, aktivita, ležérní styl a něco mezi trendy módou a speciálním outdoor oblečením.

Kolekce Bushman

Kolekce značky Bushman se vyskytují na trhu po celý rok, to znamená že do výrobků této značky se můžete celoročně oblékat a podléhat módním aktivním trendům. Značka se neustále rozvíjí a každou sezónu přichází s novými modely a doplňky.
Kolekce jsou inspirovány cestováním a obzvlášť nejkrásnějšími místy naší planety – Aljaška, Kanada, Austrálie, Nový Zéland, Jižní Afrika apod. Zkušenosti zakladatele této značky přinesly do značky Bushman ten správný nádech. Každý výrobek nese kus poselství od různých lidí z různých koutů světa. J ednotlivé kolekce by se daly rozdělit do třech až čtyřech kategorií. První kolekce nese název Outdoorwear kolekce, která je určena a zaměřena pro příznivce jakéhokoliv dobrodružství. Výrobky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a charakteristickým znakem je, že vás ochrání v každém koutě přírody. Ať už se rozhodnete vycestovat na poušť, vychutnat si krásy savany nebo se rozhodnete objevovat deštný prales. Tím nejhlavnějším prvkem kolekce je praktické využití, propracovanost detailů a unikátní trojitý šev.
Další kolekce nese název Lifestyle kolekce, která si také udržuje jistý nádech cestování, ale je specializovaná převážně na běžné nošení. Veškeré výrobky a oblečení je určené obzvlášť do města nebo pro každodenní ruch civilizace.
Třetí kolekce je určena výhradně ženám, jmenuje se Bushman for Ladies. Ženy, které neodolají přírodě, volnosti a cestování si zajisté tuto kolekci oblíbí v jakémkoliv ročním období. Typickými znaky kolekce jsou pohodlné střihy, dobře zvolený materiál, kombinace barev apod.
V neposlední řadě se jedná o další kolekci, tzv. Accessories – doplňky. Doplňky Bushman jsou pečlivě navrhovány a voleny tak, aby 100 % doplňovaly jednotlivé produkty a všechny výše zmíněné kolekce.

Obchody Bushman

Všechny obchody této značky mají specifický a originální styl. Už při samotném vstupu na vás zavane teplo přírody. Hlavním specifikem prodejen je úžasná atmosféra, která ve vás nabudí příjemné pocity a vaše nakupování se tak stane velice příjemnou záležitostí. Nebudete se cítit ve stresu, ale naopak uvolnění. A samozřejmě, co by to bylo za obchod bez profesionálních asistentů? Bushman prodejny a obchody oplývá milý a proškolený tým personálu, který je vždy připraven poradit ve výběru značkového zboží Bushman.

Článek Bushman – móda inspirována exotickým cestováním byl publikován 30. dubna 2009 v 08.00 v rubrice Značky. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...