Pierre Cardin – modely pro volný čas

Tagy:  Pierre Cardin, pánská móda, dámská móda, pánské oblečení, dámské oblečení, dětské oblečení, doplňky, kabelky, kosmetika

Sponzorované odkazy:

Pierre Cardin – modely pro volný čas

Značka Pierre Cardin je známa téměř po celém světě. Zakladatelem značky je Pierre Cardin, muž, který se proslavil nejen navrhováním a stylizováním moderního oblečení, ale také překrásnými vůněmi pánských a dámských deodorantů a parfémů.
Říká vám něco styl haute couture? Pokud ne, Pierre Cardin se právě tímto stylem oblečení proslavil ve světě módy. Oblečení je navrhováno dle „vysoké módy“ až po městskou kolekci, kterou může nosit každý moderní muž. Značku Pierre Cardin můžete najít ve více než šesti zemích světa.

Historie a vývoj značky Pierre Cardin

Pierre Cardin se narodil v roce 1922 v Itálii nedaleko Benátek.
Psal se rok 1945, kdy se Pierre Cardin dostal do Paříže a začal pracovat v módním domě. Už v té době, se stal tím největším konkurentem Coco Chanel. V roce 1946 se stal prvním asistentem Christiana Diora.
O pět let později otevírá svůj vlastní módní dům na rue Richepanse v Paříži a již v roce 1953 prezentuje svou první kolekci.
Rok 1957 se pro Pierra Cardina zapisuje do historie tím, že se stává profesorem školy stylistů – Bunka Fukusoi. O rok později předvádí pánskou kolekci preta-porte, která způsobila doslova revoluci v pánském oblékání. „Muž oblečen v mé kolekci vypadá stejně dobře na ulici jako ve společnosti,“ prohlásil Pierre.
V roce 1966 představuje na trh svou první dětskou kolekci a zároveň s ní otvírá i svůj další obchod (opět v Paříži). A o deset let později získává první Zlatý náprstek. Toto ocenění bylo předáno za jeho nejlepší kolekci haute couture.
Od roku 1984 se k jeho oblastí působení přidalo i navrhování elegantních, šarmantních a okouzlujících parfémů. Jeho květinovou vůni si přál mít téměř každý.

Pierre Cardin

V roce 2001 navštívil tento světoznámý, dnes téměř osmdesátiletý návrhář, naše hlavní město, Prahu. Zajímavé je, že jeho nejoblíbenější butik je butik s pánskou módou v pasáží Černá růže. Právě v Praze uvádí i svůj pánský a dámský parfém s názvem Bleu Marine. Na Žofíně představuje kolekci šatů haute couture.

Pouzdra na mobilní telefony

Značka Pierre Cardin představuje nejen oblečení, ale také celou řadu doplňků a luxusních parfémů. V 21. století se stalo neodmyslitelnou součástí každého muže pouzdro na mobil. Právě pod touto značkou si můžete vybírat z široké nabídky. Pouzdra jsou navrhnuta s ohledem na kvalitu, výbornou použitelnost a především sledující módní trendy v oblasti doplňků. Jsou vyrobena z velmi kvalitní výběrové kůže.

Kabelky a kosmetika od Pierre Cardina

Všechny kabelky od tohoto návrháře jsou vysoce kvalitní, krásné a za příjemné ceny. Kabelky od tohoto návrháře se dají koupit snadněji než např. kabelky od Gucciho, Guess apod. Na trhu se vyskytuje celá řada zajímavých tvarů, barev a velikostí. Opravdu si stačí jen vybrat.
V posledních letech se významně zviditelnil i komponováním parfémů a výrobou luxusní dekorativní kosmetiky.

Článek Pierre Cardin – modely pro volný čas byl publikován 4. června 2009 v 19.00 v rubrice Značky. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...