4YOU – sportovně elegantní Jansová móda 4 YOU

Tagy:  pánská móda, pánské oblečení, džíny, street wear, 4YOU, obuv

Sponzorované odkazy:

4YOU – sportovně elegantní Jansová móda 4 YOU

4YOU je módní značka, která se specializuje výhradně na pánskou módu. Každý stylový moderní muž zajisté ocení neustále se rozvíjející orientální módu. Základem této značky je oblečení pro každou příležitost.
Firma 4YOU vznikla v roce 1973 v Dánsku. V roce 1986 se 4YOU stala součástí koncernu Brandtex Group. Brandtex Group má více než 1600 zaměstnanců. V České republice má výhradní zastoupení pro značku Broadway.

Moderní kolekce

4YOU nabízí každou sezónu velice moderní a kvalitní oblečení, které můžete vesele kombinovat s celou řadou úžasných doplňků. Základ značky tvoří džíny, vždy moderního a komfortního střihu. Značka 4YOU se specializuje především na módu mladé generace a nabízí např. kalhoty, džíny, bundy, trička, košile, pásky, čepice…
V současné době je tím největším hitem sladit džíny s kvalitní košilí, tričkem nebo mikinou. V prodejnách s touto značkou máte opravdu z čeho vybírat. Pestrá nabídka momentálně nabízí širokou paletu moderního oblečení, vyrobeného z toho nejkvalitnějšího materiálu. Objevuje se materiál hodně podobný starému dobrému manšestru, v barvách převládá modrá a písková. Dále si pánové mohou vybrat z lososových barev, fialových, hráškově zelených apod.
4YOU se zaměřuje výhradně na trendy pánské oblečení a obuv, které zastupují čtyři značky – 4YOU MEN, 4YOU JNS, 2YOU, 4YOU shoes.
Značka 4YOU MEN se specializuje na oblečení jak do společnosti, tak do zaměstnání. Oblečení je vyrobeno z kvalitního materiálu a vždy trendy střihu. 4you men nabízí např. saka, kalhoty, kravaty, košile, trička, obleky apod.
4YOU JNS je pravý opak předešlé značky. Zaměřuje se hlavně na výrobu sportovně laděného oblečení. Na první pohled působí oblečení lehce, pružně a velice pohodlně.
2YOU je kolekce podobná generaci MTV, které preferuje tzv. street wearové oblečení. Základ opět tvoří džíny v různých barvách a střihu.

Kdo proslavil značku 4YOU?

Značku 4YOU zná v České republice pomalu každý z nás. Proslavila se nejen díky svému kvalitnímu oblečení, ale také díky reklamním kampaním se známými osobnostmi mediálního světa. Např. „Těžký Pokondr“ neboli pánové Pokorný a Ondráček, dále Leoš Mareš atd.

Obchody 4YOU

První obchod byl otevřen v obchodním domě Kotva v Praze a postupem času se obchody značkového oblečení 4YOU otevřeli i na ostatních místech České republiky.
V každém obchodě na vás doslova padne příjemná atmosféra. Pokud si nebudete vědět při výběru moderního oblečení, zajisté vám pomohou proškolení a vždy velice ochotní asistenti.

Článek 4YOU – sportovně elegantní Jansová móda 4 YOU byl publikován 5. června 2009 v 08.00 v rubrice Pánská móda. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...