Scotch and Soda – móda určená pro muže

Tagy:  Scotch & Soda, pásnké oblečení, elegantní pánské oblečení, sportovní pánské oblečení

Sponzorované odkazy:

Scotch and Soda – móda určená pro muže

Scotch & Soda je velice moderní značka, která má své kořeny z jedné ze Skandinávských zemí – Nizozemí. Je určena převážně mužům různé věkové kategorie. Na trh se probojovala převážně svým osobitým stylem a typickou módou, která je laděna do sportovního, ale i společenského ducha. Scotch & Soda se specializuje hlavně na osobitý, stylový, moderní a trendy detaily. Scotch je vysoce kvalitní a úspěšná móda, oblíbená snad u všech pánů. Moderní oblečení značky Scotch je navrhováno špičkovými návrháři, kteří chtějí uspokojit potřeby všech mužů a vytvořit u každého jedince svůj osobitý a vlastní styl. Scotch & Soda vám nabízí moderní, kvalitní, originální pánské oblečení za velmi přijatelné a decentní ceny.

Kde vznikla značka Scotch & Soda?

Jak jsem již zmínila v úvodu, pánská značka Scotch & Soda vznikla v Nizozemí v roce 1985. Pokud budete chtít hledat kořeny této značky, zajisté zamiřte do města Amsterdam, jenž je považováno za srdce Holandska.

Pánské oblečení Scotch & Soda

Toto pánské značkové zboží je vždy nesmírně originální a odlišné svou filozofií od ostatního pánského oblečení. Na první pohled si můžete na téměř všech výrobcích všimnout nápadných nášivek. Někdy jsou umístěny zevnitř a někdy zvenku oblečení.
Každou sezónu a každou kolekci se pánové mohou radovat s novými nápaditými modely a celou řadou barevných variací a kombinací slušivého outfitu.
Letní kolekce pro tento rok přinesla unikátní a snové výrobky, které jsou plné energie, slunce a pohody. Šmrncovní oblečení je vždy vyrobeno z příjemných materiálů. Pokud patříte mezi příznivce sportovně – elegantní módy a jeansové módy, neváhejte navštívit obchody a butiky s touto značkou. Zajisté z obchodů či butiků vyjdete odění jako stylový a velice spokojený zákazník. Propracované střihy a módní barvy z vás udělají milovníky této značky. V kurzu jsou momentálně lososové, modré, hráškové a fialové barvy. Každá z barev je propojena s celou řadou vlastností a úzce vypovídá o vašem vnitřním “já”. Například lososová barva symbolizuje život plný energie a elánu, fialová barva vypovídá o změně a spojení dvou protikladů, apod. Pokud jste v módě odvážní, neváhejte tyto barvy kombinovat a jemně ladit.

Nákupy

Pokud se rozhodnete obohatit váš šatník právě značkou Scotch & Soda, neváhejte! V obchodech a buticích na vás čekají milí asistenti, super hudba a příjemná atmosféra. Prodavači jsou vždy náležitě proškoleni a seznámeni s nabízeným zbožím. Dokaží vám s čímkoliv poradit, zvolit vhodné barevné kombinace k vaší postavě, barevné typologii apod. Navíc se můžete stat členem značky Scotch & Soda a čerpat celou řadou výhod.

Článek Scotch and Soda – móda určená pro muže byl publikován 14. června 2009 v 23.00 v rubrice Pánská móda. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...