Broadway - extravagantní móda, která se neprodává jen na hlavních ulicích Broadway

Tagy:  Broadway, dámské oblečení, pánské oblečení, doplňky

Sponzorované odkazy:

Broadway - extravagantní móda, která se neprodává jen na hlavních ulicích Broadway

Broadway

Chcete se obléct stylově a vždy jít, jak se říká, s dobou? Pokud ano, je tu právě pro vás vzsoce ceněná značka Broadway. Neváhejte a navštivte jednu z prodejen této značky a vesele nakupujte. Broadway vám každou sezónu přináší neskutečné množství moderního a trendy oblečení, které je vysoce kvalitní a pozor – za rozumné ceny.

Pro koho je značka Broadway určena?

Moderní oblečení, a celá řada doplňků, je stále více a více oblíbená obzvláště u mladší generace. S touto značkou jistě každý vynikne v davu. Oblečení je pojato nejen jako nutný doplněk, ale také jako součást nějakého stylu a způsobu života. Mladá generace lidí stále více a více skrz oblečení dává světu najevo, jací jsou, na čem si zakládají a jaký způsob a styl života žijí.
Oblečení značky Broadway je typické tzv. mladistvou extravagancí. Nebojí se experimentovat, hrát si se střihy, doplňky a s barvami. Jednotlivé kolekce jsou každoročně a každou sezónu navrhovány tak, aby vždy vytvářeli celek spojený s celou řadou moderních doplňků a detailů. Zajisté si každý z vás najde to pravé, dobrý střih, kvalitní materiál a příjemnou cenu.

Broadway – módní oblečení

Móda značky Broadway se dá charakterizovat jako tzv. street móda pro muže a ženy. Tato značka vznikla v Německu a v současné době se její prodej a popularita rozšířila i do dalších zemí. Němečtí návrháří hledají své inspirace většinou daleko za oceánem. Jarní kolekce pro rok 2009 byla např. navržena dle New Yorku. Rušného velkoměsta v USA.

Historie této značky je poměrně dlouhá. Již v roce 1976 byla založena tato společnost, která se specializovala na sportovní oblečení a oblečení pro mladou generaci. Následně se firma začala rozšiřovat, nabývat na popularitě a v současné době ji můžeme zařadit do 100 nejlepších oděvních dodavatelů Evropy. Výrobky této značky si můžete zakoupit např. v Německu, Rakousku, Itálii, České republice, Řecku, Polsku, ve Francii apod.
Značkové oblečení Broadway si oblíbil např. i moderátor Leoš Mareš. Pokud rádi sledujete některé z jeho televizních show, máte možnost si tuto značku také prohlédnout.

Prodejny v České republice

V České republice existuje cca 25 specializovaných prodejen, které se nacházejí převážně ve velkých městech a v obchodních centrech. Pokud ale nemáte možnost tyto prodejny navštívit, nezoufejte. Broadway oblečení se prodává také prostřednictvím autorizovaných prodejců po celé republice.

Článek Broadway - extravagantní móda, která se neprodává jen na hlavních ulicích Broadway byl publikován 23. června 2009 v 22.00 v rubrice Značky. Autorem článku je E.G.. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...