Trico Line – plavky a sportovní oblečení od Trico Line

Tagy:  Trico Line, dámské plavky, pánské plavky, dětské plavky, plavky, sportovní oblečení

Sponzorované odkazy:

Trico Line – plavky a sportovní oblečení od Trico Line

Historie společnosti Trico Line

V Německu se zrodila značka Trico Line. Tato značka vznikla poměrně nedávno, v roce 1982. Již od samého počátku svého působení zaujala na evropském trhu přední místo jako výrobce plavek a sportovního oblečení.
Trico Line se pravidelně zúčastnila veletrhů jako např. veletrh Ispo Mnichov. Od roku 1992 se přesunula výroba tohoto značkového oblečení do České republiky a již od roku 1993 se začalo zboží této značky dodávat do maloobchodů po celé České republice.

Kvalita a komfort

Zákazníci, jenž neodolají této značce se mohou těšit na vysoce kvalitní a pohodlné zboží, které je navíc funkčně a moderně provedeno.
Plavky Trico Line jsou zhotoveny a ušity na šicích strojích známých značek. Mezi ně patří např. Pfaff, Yamato, Brother a Kansai. Materiál, který je používaný na výrobu plavek a sportovního oblečení, se vyrábí především v Itálii, Španělsku, Francii a ve Švýcarsku. Tento materiál je typický tím, že obsahuje Lycru, který zaručuje vysokou kvalitu a nadstandartní komfort a pohodlí.

Trico Line výrobky

Společnost Trico Line s.r.o. vyrábí nejen plavky a plážové oblečení, ale také sportovní oblečení. Po celý rok nabízí zákazníkům nádherné kolekce plavek jak dámských, pánských, tak dětských.
Plavky jsou velice komfortní, vyrobené z kvalitních materiálů a navíc mají padnoucí střihy a ohromný výběr nejen v letním období. Plavky jsou na trhu po celý rok a zákazníci tak mají možnost vesele nakupovat.
Dámské plavky – každou sezónu se na trh dostávají úžasné kolekce plné krásných a zajímavých střihů. Zákazníci si mohou vybrat plavky v různých barevných kombinacích. V současné době je velice populární fialová barva, žlutá a hráškově zelená.
Pánské plavky – i pánové mají možnost vybrat si ten pravý střih, délku a barvu. Na trhu se stala oblíbená barva lososu a pozadí není také modrá námořnická barva.
Dětské plavky – pokud maminky chodí rádi oblékané jako jejich ratolesti, Trico Line nabízí hned několik variant. Jak pro chlapečky, tak pro holčičky je celoročně připraveno několik zajímavých či klasických plavek.

Co má společného Trico Line a Česká Miss?

Trico Line je velmi oblíbenou značkou nejen v České republice, ale i jiných zemích Evropy. Významný krok, který společnost Trico Line provedla byla spolupráce na projektu Česká Miss. V roce 2007 se tak Trico Line stala oficiálním dodavatelem plavek pro finále této soutěže, kterou sleduje téměř každý. Trico Line si mnozí spojují nejen s komfortem, ale také s krásou, elegancí a s dokonalým tělem v luxusních plavkách a bikinách.

Článek Trico Line – plavky a sportovní oblečení od Trico Line byl publikován 24. června 2009 v 08.00 v rubrice Značky. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...