Quiksilver – dopřejte si značku Quiksilver

Tagy:  Quiksilver, Roxy, Rossignol, DC, Raisins, Dynastar, Lib Technologies, Gnu, oblečení, dámské oblečení, pánské oblečení, skateboarding, free style, boardové oblečení, doplňky, obuv, hodinky

Sponzorované odkazy:

Quiksilver – dopřejte si značku Quiksilver

Quiksilver není pouze Quiksilver

Quiksilver je značka, která se značně liší od ostatních tím, že nabízí opravdu velkou škálu moderního oblečení. Liší se svým širokým záběrem a množstvím odvětví, na které se tato firma specializuje a orientuje. Quiksilver není pouze Quiksilver, ale sdružuje pod sebou také známé a vyhlášené značky jako Roxy, Rossignol, DC, Raisins, Dynastar, Lib Technologies a Gnu. Roxy se specializuje výhradně na dámské oblečení, Rossignol je značka, která poskytuje vybavení do hor, DC je legendární skatovou firmou, která vyrábí oblečení a obuv pro skateboarding a snowboarding. Dále Raisins a Dynastar, značky, které se specializují obzvlášť na doplňky pro vášnivé sufraře a surfařky.

Logo Quiksilver

Quiksilver má své kořeny v Huntington Beach v Kalifornii. Asi příliš nevíte o logu této značky. Předlohou se stala zvláštní pradávná dřevěná rytina, tzv. The Great Wave off Kanagawa. Tuto rytinu stvárnil japonský umělec – Hokusai. Logo vyobrazuje velkou vlnu s horou, jenž se nachází na červeném pozadí.

Co nabízí Quiksilver?

Quiksilver vám na českém trhu nabízí nejen kvalitní značkové oblečení (kalhoty, trička, mikiny, košile, topy, bundy, kraťasy, spodní prádlo, svetry, čepice apod.), ale také doplňky, mezi které patří např. úžasné hodinky, pásky, peněženky (dámské i pánské), obuv, kšiltovky, sluneční brýle a spousty dalších. Tuto značku si oblíbili především mladší zákazníci. Nejčastěji v prodejnách nakupují lidé mezi roky 18 – 25 let. Zboží je velmi moderní, pohodlné a navíc vypovídá o vašem životním stylu. V prodejnách na zákazníky čeká jak dámské, tak i pánské oblečení.

Hodinky a obuv

Hodinky – Quiksilver představil na trh snové kolekce hodinek, které mají nejen nádherný design, ale navíc jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Elegantní vzhled, nadčasový tvar, nízké ceny a oceněná kvalita, to jsou hodinky značky Quiksilver.
Boty – dá se říci, že značka Quiksilver globálně určuje módní trendy nejen v oblečení, ale také v botech. V boardingovém světe se tato značka dostala na vrchol své pyramidy. Boty jsou vyrobeny speciálně pro skate, sufr, windsurfing, snowboard, ale také na jiné sporty. Dámské boty jsou vyráběny převážně pod značkou Roxy, které jsou charakteristické a typické svým free stylem. Obuv Quiksilver úžasně doplňuje váš šatník a vypovídá o vašem stylu oblékání. Boty jsou vždy velmi moderní a trendy, ale také pohodlné, pohodové, nápadité a vysoce kvalitní.

Článek Quiksilver – dopřejte si značku Quiksilver byl publikován 25. června 2009 v 07.00 v rubrice Značky. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...