Takko –Takko vás vždy obleče

Tagy:  Takko, Takko Fashion, dámské oblečení, pánské oblečení, nadměrné velikosti, XXL, dětské oblečení, doplňky, kabelky

Sponzorované odkazy:

Takko –Takko vás vždy obleče

Historie značky Takko

Takko značka vznikla v roce 1982, kdy byla pod názvem Modea – součást koncernu Hettlage Group. Pochází z Německa a jedná se o společnost, která se nachází také u nás v České republice. Nabízí čím dál větší rozmístění a síť prodejen.

Prodejny Takko

V České republice se nachází několik prodejen se značkovým oblečením Takko. Nachází se především ve větších obchodních centrech – Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Ústí nad Labem, České Budějovice, Plzeň atd. Prodejny značky Takko poznáme na první pohled. Na první pohled vás upoutá výrazné žluté označení Takko Fashion.
Takko patří mezi větší výrobce oděvů a tím pádem si může nejen na německém trhu, nabízet skvěle vypadající, pohodlné a trendy oblečení za super ceny.
Takko Fashion má své pobočky nejen v Německu, ale také v České republice, Rakousku, Maďarsku, Rakousku, Holandsku apod.
V současné době existuje více jak 1000 prodejen a cílem Takko Fashion je, aby každý rok bylo otevřeno alespoň 100 dalších.

Takko Fashion

Už od roku 1982 se firma Takko Fashion dostala na vrchol své pyramidy. Takko se snaží navrhovat a vyrábět vysoce kvalitní zboží, nápadité, pohodlné a vždy trendy.
Takko oblečení se dá rozdělit do tří hlavních kategorií. Dámské, pánské a dětské oblečení. Takko oblékne celou vaší rodinu. Pánové si zajisté oblíbí nádherné trička, košile, bundy, kalhoty, spodní prádlo, mikiny, svetry … dámy si mohou vybírat od halenek, triček, po kalhoty, šaty, sukně, svetry, bundy, spodní prádlo apod. Navíc součástí prodejen Takko je také úsek s různými doplňky, jako jsou šátky, šály, pásky, rukavice, opasky, kabelky, ba dokonce i šperky.
Takko se specializuje také na výrobu a prodej nadměrných velikostí. K dostání je módní oblečení až ve velikosti XXL.

Módní kolekce značky Takko Fashion

Hledáte sportovní oblečení, společenské či na běžné nošení? Jste těhotná maminka nebo žena, která hledá větší velikost? To vše a mnohem víc najdete v prodejnách Takko fashion.
Pokud chcete dobře vypadat, cítit se pohodlně, stačí dobře nakupovat u té správné firmy, která obleče celou rodinu. Velice kvalitní materiály vám zaručí dlouhou životnost oděvu a setrvání barev.
Kadžou sezónu jsou pro všechny věkové kategorie připraveny trendy kousky do šatníku. Pro dámy jsou momentálně v kurzu obzvlášť odstíny žluté, fialové, růžové a mechově zelené. Pánové zajisté nepohrdnou zelenkavým, modrým a bilým barvám.
Široká nabídka moderního oblečení jistě potěší každého z vás. Pokud máte zájem, můžete se už teď přesvědčit na oficiální internetových stránkách www.takko.cz.

Článek Takko –Takko vás vždy obleče byl publikován 28. června 2009 v 20.00 v rubrice Značky. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...