Alpine Pro – sportovní oblečení Alpine Pro

Tagy:  Alpine Pro, sportovní oblečení, outdoorové obleční, ski oblečení, doplňky, funkční prádlo, EVENT, POLARTEC, PTX, COOLMAX, SOFT SHELL WINDBARRIER, CORDURA, VIBRAM

Sponzorované odkazy:

Alpine Pro – sportovní oblečení Alpine Pro

Alpine Pro

Alpine Pro je známou českou značkou sportovního a outdoorového oblečení. Mnozí z vás tuto značku znají také jako předního českého výrobce ski oblečení. Jedná se hlavně o lyžařské bundy, kalhoty, dále jarní bundy, oblečení z fleece, trika, obuv, funkční prádlo apod. Alpine pro také nabízí na českém trhu celou řadu doplňků, batohů, cestovních a sportovních tašek, spacáků atd.
Oblečení je vysoce kvalitní, pohodlné a všem zákazníkům poskytuje dokonalou funkčnost, za příjemné ceny. V současné době je Alpine pro značkou s největší sítí prodejen v oblasti outodoorových aktivit. Alepine Pro, a.s. dodává své zboží do velkých obchodních řetězců, mezi které patří např. Sportisimo nebo Globus.

Alpine Pro ve světě

Společnost Alpine Pro, a.s. byla založena v České republice. Ovšem společnost nepůsobí pouze zde. Dále se s výrobky Alpine můžete setkat na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Austrálii, Belgii, Francii, Portugalsku, Itálii, Chorvatsku, Řecku, Anglii, ale i v Srbsku, Rusku apod.

Historie Alpine Pro

Alpine Pro založili v roce 1994 dva studenti Vysoké školy ekonomické – Václav Hrbek a Vladislav Fedoš. Zpočátku bylo jejich cílem pouze odebírat od textilní firmy určitý sortiment zboží a dál jej distribuovat.
Již v roce 1998 se Alpine podílí na první kolekci. Zezačátku se značka jmenuje Alpine Wear Proffesional a později se mění na zkrácený název Alpine Pro.

Sortiment Alpine Pro

V současné době je Alpine Pro předním českým výrobcem outdoorového, ski a sportovního oblečení. Vyrábí se nejen oblečení, ale navíc i obuv, batohy, doplňky a spací pytle… Oblečení a doplňky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních technologií a materiálů. Mezi ně se řadí např. EVENT, POLARTEC, PTX, COOLMAX, SOFT SHELL WINDBARRIER, CORDURA, VIBRAM apod. Veškeré výrobky jsou testovány ve zkušebních laboratořích se zaměřením na prodyšnost, odolnost proti vodě a dokonce i na stálobarevnost.
Alpine Pro má v současné době 18 autorizovaných prodejen a okolo 45 frenčízových prodejen. Již několik let podporuje a sponzoruje špičkové sportovce a talenty.
Alpine Pro obleče všechny věkové kategorie, ať už pány, dámy či děti. Značka Alpine Pro představuje zejména lyžařské bundy a kalhoty, jarní bundy, vesty, mikiny, svetry, trička, košile, šortky, funkční spodní prádlo a doplňky, trekkingovou a sportovní obuv, batohy, tašky, spacáky, lyžařské přilby a brýle.

Článek Alpine Pro – sportovní oblečení Alpine Pro byl publikován 29. června 2009 v 15.00 v rubrice Sportovní oblečení. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...