Letní oblečení – šaty, plážové šaty, sukně a doplňky

Tagy:  Letní oblečení, šaty, plážové šaty, sukně, doplňky, kabelky, tašky, boty

Sponzorované odkazy:

Letní oblečení – šaty, plážové šaty, sukně a doplňky

Léto je v plném proudu. Slunce svítí, pálí, hřeje… stánky se zmrzlinou jsou obklíčeny dětmi a plavecké stadióny, pláže a koupaliště doslova praskají ve švech.
V těchto letních dnech se každému z nás naskytuje příležitost, obléknout se do něčeho lehkého. Dámy např. do krásných šatů, pánové do šortek apod. Tento článek se zaměří pouze na šaty a plážové šaty, sukně a vhodné letní doplňky.

Šaty na léto

Vlastníte ve vašem šatníku nějaké letní šaty? Pokud ne, rozhodně nemeškejte a vydejte se do nejbližšího obchodu a nějaký ten kousek si take pořiďte. V současné době máte opravdu na výběr. Šaty mohou být s ramínky i bez, s řasením nebo bez řasení, se vzory nebo bez apod. Samozrřejmě záleží jen na vás, jaký material zvolíte, jakou barvu, střih…
Dnešní móda vám dovoluje různě kombinovat celou řadu oblečení. Pro letošní léto 2009 zajisté nebudete pozadu, pokud zvolíte legíny, tílko a přes přehodíte džínové šaty, šifonové šaty či pouze tuniku. Možnosti kombinací jsou opravdu nepřeberné.

Až půjdete vybírat šaty svých snů, nezapomeňte, že ne každé šaty se hodí na každou příležitost. Ve většině případů jsou určeny a navrhnuty pro aktivní styl života – např. posezení na dece při pikniku, nebo večerní procházce po pláži. Pokud chcete vaše šaty využívat tímto způsobem, musí zajisté něco vydržet, ale přitom působit lehce a “dýchat”.
Šaty by měly být zároveň z materiálu, který se nejen dobře pere, ale take suší.

Hit letošního léta

Pokud máte ráda šaty, ráda se do nich oblékáte a cítíte se v nich pohodlně, určitě vás potěší to, že pro letošní léto je absolutně IN maxi šaty, krátké letní šaty a mini šaty. Střih, délka, barva a material už záleží na vašem výběru. Pomalu každá oděvní firma nabízí každoročně širokou paletu šatů, jak krátké, tak dlouhé, jednobarevné i vícebarevné.
Maxi šaty a dlouhé šaty jsou znamením pohody, uvolněnosti a relaxace. Většinou jsou velmi rozevláté, vzdušné a vyrobeny z toho nejpohodlnějšího a nejpříjemnějšího materiálu (len, šifon, hedvábí).

Sukně

Na trhu s módou na vás čeká nepřeberné množstí sukní, ať už krátké, nebo dlouhé, zdobené, nezdobené, volné, upnuté, mini atd.
Jakou sukni zvolíte, nejvíce záleží na aktivitě, kterou budete vykonávat. Pokud se chystáte na pláž, nejlepší a nejvhodnější sukně je ta, která je vydušná, z lehkého materiálu, nádherně zdobená atd. Jestliže se chystáte na noční večírek, nebojte se odhalit vaše opálené nohy od celodenního opalování. Zvolte krátké sukně, mini sukně, s rozparky, vzory, řasením, flirty atd.

Doplňky

K docíléni toho správného efektu nezapomeňte jakékoliv oblečení, ať už šaty, plážové šaty, sukně apod. doprovodit vhodnými a bervně sladěnými doplňky. Nejoblíbenější jsou pro léto 2009 dřevěné korále, masivní náramky, velké pestrobarevné tašky z kvalitní kůže, ale i z běžné látky apod.. Co se týče bot jako vhodného doplňku, vybírejte si raději boty nízké (sandálky), zdobené atd. Tím nejdůležitějším doplňkem ovšem je vhodná taška nebo kabela. Pro léto 2009 jsou absolutním hitem velké, obří kabely, kožené i hadrové, různých barev a tvarů.

Článek Letní oblečení – šaty, plážové šaty, sukně a doplňky byl publikován 10. července 2009 v 14.30 v rubrice Dámská móda. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...