Jak se obléct v letním období?

Tagy:  letní oblečení, šaty, sukně, mini šaty, dlouhé maxi šaty, áčkové sukně

Sponzorované odkazy:

Jak se obléct v letním období?

Vysoké letní teploty, horký vzduch, sluníčko a nejen to, ale mnohem víc patří k létu. Pomalu každý z nás rád vystavuje své tělo slunečním paprskům, odhaluje ty partie těla, která přes zimu schováváme pod silnou vrstvu oblečení.
Léto je tady, tak se nestyďte a oblékněte se do pohodlného oblečení, krásných plavek, vzdušného, lehkého a trendy oblečení.

Trendy šaty – léto 2009

Každý rok s sebou přináší úchvatné letní kolekce, s nepřekonatelnými nabídkami jedinečného, lichotivého a trendy oblečení. Nejinak je tomu i letos.
Pro letošní rok se nese pravidlo – co model, to několik trendů v jednom (např. modré šaty na úzká ramínka, s květinovým potiskem a vyvýšeným pasem – tj. šaty s několika trendy najednou).

Pokud si do svého šatníku koupíte dlouhé šaty, neprohloupíte. Stávají na vrcholu pomyslné pyramidy. A důvod, proč jsou tak oblíbené? Dlouhé šaty jsou lehké, rozevláté, umožňují pokožce dýchat, jsou vzdučené a navíc zakryjí drobné nedostatky na vaší postavě nebo nějaké to kilo navíc.
Šaty na úzká ramínka nebo na jedno rameno se také staly trendem pro léto 2009. Tyto šaty si můžete pořídit v různých délkách, od těch nejkratších, po rozevláté tuniky, až po dlouhé maxi šaty.
Pokud se chcete stylově obléct jen tak do města, na kávu či jiný drink, sáhněte po pouzdrových mini šatech. Pokud zvolíté zářivý odstín, zkombinujete spolu s lodičkami, budete jednoznačně IN.
Dalším nemalým trendem jsou vzory a potisky. Vzory vyniknou na každé postavě. I když máte nějaké to kilo navíc, nebojte se velkých vzorů. V kolekcích pro léto 2009 najdete nádherné vzorované kousky oblečení, které působí vesele, hravě, rozevlátě a velice IN.

Trendy sukně – léto 2009

Základem každého ženského oblečení jsou sukně. Pokud ve vašem šatníku chybí, rozhodně déle neváhejte a zavítejte do prvního butiku s módou. Trendy sukně jsou pestrobarvené, květinové, vzorové apod.

Stále v kurzu a navíc velice sexy jsou sukně áčkového střihu. Pokud si pořídíte tuto sukni v černé, červené nebo béžové barvě, budete zářit jako nejjasnější hvězda. Asi si říkáte, tahle móda tady už jendou byla. Ano byla, ale v současnosti je mnohem více propracovaná do detailů, a vyrobena z kvalitnějších materiálů. Sukně jsou velmi často obohaceny o sklady, třásně nebo flitry. Nebojte se sukně kombinovat s různě barevnými topy. Nosí se kombinace fialové, vínové, žluté, červené a světle zelené.
Co se týče maxi délky, je tomu tak i u sukní. Maxi délka je letos opravdu v kurzu. Rozevláté, upnuté, černé, žluté, bílé, fialové, se vzory apod. Skrátka IN jsou dlouhé sukně.

Článek Jak se obléct v letním období? byl publikován 11. července 2009 v 10.00 v rubrice Dámská móda. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...