Dětské oblečení – děti milují pestré a veselé barvy

Tagy:  dětské oblečení, volánky, sukně, trička, kalhoty, doplňky

Sponzorované odkazy:

Dětské oblečení – děti milují pestré a veselé barvy

Veselé vzory, pastelové a pestré barvy, to vše patří k dětem. V současné době je na trhu celá řada úžasných dětských modelů, které nepostrádají nápad. Dětské modýlky si na první pohled zamilujete nejen vy, ale i vaše dítko.
Vaší ratolest můžete obléknout hned do několika trendy vzorů. Mezi ně se řadí kytičky, puntíky, potisky (pohádkové postavičky, ovoce, mašinky, lízátka …), ale také proužky a jiné vzory.

Volánky pro princezny

Pro letošní jaro léto se doslova každá dětská kolekce pyšní překrásnými modýlky, které jsou doplněny o princeznovské volánky. Samozřejmě se týkají pouze dívčích modelů. Pokud oblečete vaší holčičku do šatiček s volánky, sukniček s volánky, ale také kalhot s volánky, budete zajisté IN.
Volánky nejsou jediným hitem tohoto léta. Další doplňky, které dodají dětskému oblečení tu správnou jiskru jsou například již zmíněné potisky, ale také např. knoflíčky a nebo mašličky.

Které barvy sluší dětem?

Ještě nedávno se říkalo, že modrá barva je klučičí a růžová sluší výhradně dívkám. Rok 2009 je rokem “změn” v dětském oblečení. Nebojte se tyto barvy kombinovat. Jak chlapečkům, tak holčičkám bude slušet béžová, modrá, zelená, žlutá, červená, zelená, růžová nebo fialová barva.
Tato sezona je ve znamená jasných a pestrých barev. Dětské oblečení můžete pořídit ve velice příjemných obchodech, kde vám nabídnou vysoce komfortní a pohodlné oblečení, které si zamiluje každé miminko. Děti se musí v oblečení cítit nejen pohodlně, ale take vesele.
Samozřejmě pokud patříte mezi ty, jenž nedají dopustit na černobílou kombinaci, i zde máte zelenou. Bílé halenky, košile, černé kalhoty, kostýmky, kloboučky a nebo doplňky v černobílé kombinaci.

Co je přednější design nebo kvalita?

Jistě se i vám někdy stalo, že jste ve výloze viděli nádherný kousek oblečení a hned jste si řekli“ „Ten musím mít, ať to stojí, co to stojí.“ Ale už jste si boužel neuvědomili, co když nebude vyrobený s příjemného a komfortního materiálu. Vždycky než se v obchodě vrhnete po berevném tričku, pestrých šatičkách nebo volánkové sukni, ujistěte se, že se v tom vaše ratolest bude cítit nadmíru spokojeně a pohodlně. Oblečení musí sedět, nesmí tlačit, dřít, škrábat, prostě musí být 100% pohodlné. Materiál i kvalita střihu musí něco vydržet, tzn. i nějaký ten dětský pád na zem.
Mnozí stylisté a návrháři radí, kupovat takové oblečení, které se dá vyprat v pračce. Materiál, který se musí čistit v čistírně nebo prát pouze v ruce, není pro dětské oblečení vhodný.
A ještě jedna rada na závěr. Vyhýbejte se syntetickému oblečení. V tomto materiálu nemůže pokožka dýchat a děti se tak snadněji zapaří.

Článek Dětské oblečení – děti milují pestré a veselé barvy byl publikován 3. srpna 2009 v 08.00 v rubrice Dětská móda. Autorem článku je Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...