Pořiďte si trendy sluneční brýle

Tagy:  sluneční brýle, doplňky, Giorgio Armani, Versace, Valentino, Marc Jacobs, Prada, Roberto Cavalli, Christian Dior, dámské brýle, pánské brýle, velké brýle, letecké brýle, 60.léta, retro

Sponzorované odkazy:

Pořiďte si trendy sluneční brýle

Už jste si během letošního jara a léta pořídili sluneční brýle? Pokud ne, nezoufejte, vždyť sluneční brýle se dají nosit nejen během letního počasí, ale také na podzim a v zimním období.
V současné době máte na výběr z několika celosvětových značek a nebo si můžete zakoupit i obyčejné velmi slušivé brýle. Nejuznávanější značky jsou např.: Giorgio Armani, Versace, Valentino, Marc Jacobs, Prada, Roberto Cavalli, Christian Dior a mnoho dalších.
Vyberte si správný model brýlí, podle tvaru obličeje a hlavně takové brýle, ve kterých se budete cítit pohodlně, trendy, sexy a sebevědomě.

Hit letošních brýlí

Tento rok se proslavil tím, že sluneční brýle jsou opět o něco větší něž rok minulý. Platí to jak pro dámské, tak pro pánské brýle. Nemějte strach, vybrat si takové brýle, které vám doslova zakryjí půlku obličeje, sluší doslova každému. Tím nejdůležitějším bodem, na který byste si měli při výběru dávat pozor, je vybrat si nápadnější plastové obruby s výraznými ručkami. Nezapomínejte, čím větší, tím lepší.

Letecké brýle jako pro piloty

Pokud upřednostňujete spíše kovové rámečky brýlí a patříte mezi milovníky klasiky, tento rok si pro vás připravil hit tzv. leteckých brýlí. Jsou to brýle u oka zúžené a směrem dole se rozšiřují. Někdy se těmto brýlím přezdívá tzv. brýle ve tvaru kapky. Na výběr je s kouřovými skly, tmavými a opravdu krásně vypadají s barevnými skly. Tento typ brýlí se hodí nejen pro pány, ale také pro dámy. Např. si je oblíbily i známé celebrity jako Paris Histon, Rihanna, Victoria Backham apod.

Brýle jako elegantní doplněk

Sluneční brýle nemají jen funkci ochranou, před slunečními paprsky, ale také se stávají nezbytným elegantním doplňkem k vašemu outfitu. Velice luxusně a perfektně vypadají brýle barevně sladěné s dalšími doplňky, např. s kabelkou, obuví, páskem nebo se šperky.
Pokud zvolíte obrubu ve zlaté barvě, uzoučké ručky a hnědé stínování skla, lze je zkombinovat s jakýmkoliv oblečením. Tento druh brýlí se hodí opravdu ke všemu.

Veselé trendy sluneční brýle

Jak už bylo zmíněno, brýle musí nejen chránit zrak, ale také nám musí slušet. Letošní rok je plný veselých barev a experimentů. Internetové obchody a specializované obchody nabízejí spoustu netradičních tvarů a barevných kombinací. Nebojte se vyjít do ulic v retro brýlích, brýlích ve tvaru srdce nebo hvězdy. Barvu obroučků můžete vybírat také podle typologie pleti a vlasů. Pokud jste tmavý typ, budou vám slušet buď tmavé barvy nebo žluté, červené, bílé a zelené odstíny. O světlých typech platí, že jim sluší jak tmavé, tak i veselé barvy. Mohou si dovolit nejen červenou, žlutou a zelenou barvu, ale dokonce i zářivá růžová bude vypadat velice IN.
Tyto brýle připomínají 60. léta, tak nezapomínejte, fantazii se meze nekladou!

Článek Pořiďte si trendy sluneční brýle byl publikován 4. září 2009 v 08.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Mgr. Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...