Hip Hop kšiltovky - super doplněk k vašemu outfitu

Tagy:  kšiltovky, čepice, doplňky, hip hop, queens, queens.cz, New York, LRG, Nixon, Crooks and Kastle, K1X, Sneaktip, The hundreds, New Era, baseaball

Sponzorované odkazy:

Hip Hop kšiltovky - super doplněk k vašemu outfitu

Hip Hop kšiltovky si kupte v e-shopu Queens.cz.


Styl HIP HOP

Hip hop je druh populární hudby 20. a 21. století, který se přenáší také na oblečení, obuv a jiné doplňky. Tento styl se stal oblíbený zejména u mladší generace. K hip hop stylu nepochybně spadá také charakteristický grafický projev tzv. graffiti a nebo tanec breakdance. Všechny tyto hlavní znaky a nejen to se projevuje také na oblečení a na doplňcích jako např. na kšiltovkách.
Své kořeny má hiphopová kultura v USA v černošských ghettech a spojuje se zejména s městem New York. Do Čech pronikl hip hop hlavně po výtvarné stránce. O tom se můžete přesvědčit sami. Snad v každém městě narazíte na grafity, hip hopové prodejny a teenagery, kteří nosí volnější oblečení, pohodlnou a značkovou obuv a Hip Hop kšiltovky s rovnými kšilty.

Kšiltovky nejen pro baseball

Kšiltovky se nosí přibližně od roku 1860 a původně byly určeny pouze na sport – baseball. Výhradním dodavatelem kšiltovek pro hráče baseballu se stala společnost New Era, která dodává kšiltovky na míru do dnešní doby.
New Era kšiltovky se vyrábí s rovným kšiltem a vynikají unikátním designem.
Pokud ještě nevlastníte žádnou kšiltovku, doporučuji vám, navštívit nějakou značkovou hip hop prodejnu nebo internetový obchod, např. queens.cz. Právě zde už mají nové kolekce podzimních kšiltovek New Era, a věřte, že je opravdu z čeho vybírat (značky LRG, Nixon, Crooks and Kastle, K1X, Sneaktip, The hundreds).

Kšiltovky jako moderní doplněk

Čepice a kšiltovky jsou v dnešní době velice oblíbené. Nejen že vás chrání např. před nepříznivými vlivy počasí – teplo, zima, déšť, sníh apod., ale navíc slouží jako vkusný doplněk k vašemu outfitu.
Hip hop kšiltovky jsou velice kvalitní neboť jsou z 99% značkové. Jsou pohodlné a každému raperovi dodávají to pravé sebevědomí. K výrobě kšiltovek se používá kvalitní materiál (100% bavlna). Některé kšiltovky mohou být v kombinaci se síťkou, která dovoluje cirkulaci vzduchu. Charakteristickým znakem kšiltovek je nastavitelná velikost, moderní a rovný tvar kšiltu a také typický znak (výšivka) na přední, boční nebo zadní straně kšiltovky.
Pro letošní jaro a léto 2009 se na přehlídková mola a do značkových prodejen hip hop oblečení dostaly i kšiltovky s výraznými potisky a vzory po celé kšiltovce. IN budete v pestrých barvách, ale také v klasické modré, černé a nebo červené barvě. Podzimní kolekce je plná úžasných kousků, přesvědčte se o tom…

Hip Hop kšiltovky si kupte v e-shopu Queens.cz.

Článek Hip Hop kšiltovky - super doplněk k vašemu outfitu byl publikován 7. září 2009 v 08.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Mgr. Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (2).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...