Hip hop oblečení

Tagy:  Hip hop, hip hop shop queens, Nike, Adidas, Reebok, Phat Farm, Baby Phat, Fila, Karl Kani, BK British Knights, K Swiss, 310 Motoring, ZooYork, Tribal, Tribal, G Unit, Sean John, New Era Cap, Bullrot, Ecko, B3, Adidas, Nike, Roca Wear, Southpole, MC, Akade

Sponzorované odkazy:

Hip hop oblečení

Znáš Hip Hop Shop Queens?

Zvláště mladá generace zná a ví, co je to styl Hip Hop. Kdo miluje hudbu Hip Hop, černou muziku, zajisté miluje i Hip Hop oblečení, které na první pohled působí opravdu uvolněně, stejně jako styl Hip Hopu.
Hip Hop oblečení, doplňky, obuv a šperky máte možnost nakoupit nejen prostřednictvím internetu, jen neustále přichází na trh s novou nabídkou, ale také v kamenných obchodech, specializovaných obchodech a buticích. Nejrozšířenějším prodejcem hip hop oblečení, sneakers, art potřeb, hudebních médií, doplňků atd. je Queens Hip Hop shop, jenž zahrnuje celou řadu známých značek. Queens Hip Hop Shop si můžete přijít prohlédnout osobně. Své prodejny má v Praze, Brně, Ostravě a na Slovensku. Pokud byste se raději podívali na nabídku oblečení a doplňků prostřednictvím internetu nebo dokonce nakupovali pomocí internetu, navštivte oficiální stránky www.queens.cz.

Hoodboyz a jiné značky

Hoodboyz je značka stylového hip hop oblečení, které je v poslední době velice populární a oblíbené. Hoodboyz se specializují na pohodlné soupravy a obuv, trička, kalhoty, mikiny a jiné doplňky.
Mezi další známé a oblíbené značky hip hop oblečení patří např. Tribal, G Unit, Sean John, New Era Cap, Bullrot, Ecko, B3, Adidas, Nike, Roca Wear, Southpole, MC, Akademiks, K1X, LRG, Mecca, Enyce, Fuya, Joker, Fubu, Dada, Makaveli, Karl Kani, Coogi, Phat Farm, ZooYork, Pelle Pelle, Bronxxx, Cross Colours, a mnoho dalších.
Pokud si pořídíte některé z hip hop oblečení, zajisté nezapomeňte na stylové doplňky a sneakers. Kromě oblečení se hip hop obchody specializují také na prodej stylových bot – již zmíněné sneakers, basketbalové boty, tanečení boty apod. Především se jedná o tyto značky: Nike, Adidas, Reebok, Phat Farm, Baby Phat, Fila, Karl Kani, BK British Knights, K Swiss, 310 Motoring, ZooYork, Tribal a dalších.

Obchody s hip hop oblečením

Hip hop shopy se snaží podporovat a přispívat do celé kultury a nebýt pouze obchody s oblečením. Hip hop shopy se podílí na rozvoji celé hip hopové kultury. Příznivci hip hopu si ve většině obchodech mohou pořídit šperky, DVD, CD s oblíbeným hip hop zpěvákem, skupinou atd.
Obchody samozřejmě nepatří pouze fanouškům stylu hip hop. Např. ten, kdo si koupí tričko G-unit, Hoodboyz, ještě nemusí být fanouškem hip hop. Tato móda je určená opravdu všem. Pokud máte rádi pohodlné, kvalitní a moderní oblečení, jistě si z více než 100 značek dokážete najít pohodlný kousek oblečení do vašeho šatníku. Většina oblečení by se dala zařadit do tzv. street wear.

Kup si Hip Hop oblečení v Hip Hop shopu Queens

Článek Hip hop oblečení byl publikován 10. dubna 2009 v 08.00 v rubrice Značky. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...