Dámské Hip Hop oblečení

Tagy:  dámské oblečení, hip hop dámské oblečení, trička, mikiny, doplňky, obuv, tašky, boty, kalhoty, plavky, spodní prádlo, kšiltovky, tkaničky, Adidas Respect M.E., Adidas, KX1, Urban Classics, Dada, Dickies, Ecko Red, Endofrina, G-Unit, Karl Kani, Nike, Luxirie by LRG, Southpole

Dámské Hip Hop oblečení

Pravdou zůstává, že k Hip Hopu neodmyslitelně patří nejen hudba, kultura, ale také mohutné řetězy, velké přívěsky a stylové oblečení. Styl Hip Hop je určen nejen pro pánské pokolení, ale také pro ženy.

Oblečená od hlavy až k patě

Dámy, slečny, ženy … každá z vás má možnost zvolit ten správný styl a trendy Hip Hop oblečení. S oblékáním a „zdobením“ můžete začít už u kšiltovek a jiných pokrývek hlavy. Opravdu IN jsou kšiltovky s rovným kšiltem, a naopak v zimě upoutáte pozornost pleteným kulichem (s kšiltem nebo bez kšiltu). Na výběr máte celou paletu barev. Rok 2009 a 2010 dává přednost všem barvičkám. Takže jestli máte zatím ve skříni hnědé, černé a šedivé čepice, neváhejte váš šatník náležitě probarvit a obměnit. Kšiltovky a jiné čepice s kšiltem se nosí převážně šikmo nebo kšiltem dozadu.
Už dávno neplatí, že co je „plandavé“ a „volné“ znamená Hip Hopové oblečení. Naopak! Upnutější trička jsou ve stylu Hip Hop. Trička jsou jak jednobarevná, tak s potisky a různými nápisy. K tričku se nejlépe hodí mikina. Záleží na vás, jakou si vyberete. Jestli s kapucou, bez, na zip, přes hlavu, se stojáčkem, s potiskem, s nápisem apod. Stejně bohatá nabídka je i barevného provedení a střihů.

Ecko Red – Getting Up Pullover bíláEcko Red – Getting Up Pullover bílá

Pohodlné domácí oblečení ve stylu Hip Hop nesou jak tepláky, šortky, tak i teplákové soupravy.
Na každé období jsou připraveny na českém trhu úchvatné a trendy bundy a vesty, kalhoty, na letní období šaty a plavky.
Věděli jste, že Hip Hopové oblečení nejsou jenom trička, kalhoty, bundy, boty, mikiny a svetry, ale že ve stylu Hip Hop se vyrábí také spodní prádlo? Nejen páni ale také dámy mají z čeho vybírat.

BABY PHAT – Set Babydoll Cuecas tyrkysBABY PHAT – Set Babydoll Cuecas tyrkys

Obuv a doplňky

Aby celý váš outfit působil trendy, stylově a aby jste byla sladěna od hlavy až k patě, nezapomínejte na vhodné značkové obutí a stylové doplňky. Nejprodávanější Hip Hopové boty patří značce Adidas Respect M.E., které jsou výhradně určeny ženám.

Adidas Respect M.E. – Missy RunnerAdidas Respect M.E. – Missy Runner

Mezi nejčastější dámské doplňky patří např. hodinky, šperky, pásky, tašky, šátky, ale i peněženky, klíčenky, tkaničky atd. U tkaniček si můžete vybrat mezi barevnými a vzorovanými. Přesvědčte se sami, zkuste si vyměnit „nudné“ bílé nebo černé, za veselé barevné tkaničky.

Tkaničky Fatlaces – Flowers bíléTkaničky Fatlaces – Flowers bílé

Dámské Hip Hop značky

Dámy se mohou obléknout např. do těchto Hip Hopových značek – Adidas, KX1, Urban Classics, Dada, Dickies, Ecko Red, Endofrina, G-Unit, Karl Kani, Nike, Luxirie by LRG, Southpole a mnoho dalších.
Toto značkové oblečení, ale mnohem víc můžete pořídit jedině ve specializovaných prodejnách a nebo na internetových e-shopech. Neváhejte a vesele nakupujte.

Reebok – Syn Fill Jacket – růžováReebok – Syn Fill Jacket – růžová

Kup si dámské Hip Hop oblečení v Hip Hop shopu Queens.cz.

Článek Dámské Hip Hop oblečení byl publikován 23. října 2009 v 07.00 v rubrice Dámská móda. Autorem článku je Mgr. Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...