HIP HOP Shop Queens

Tagy:  qeens hip hop shop, qeens, qeens.cz, Hip Hop Shop Queens, hip hop, doplňky, sneakers, MTN, Clash, Molotow, Montana, Bullrot, Ecko, B3, Adidas, Nike, Roca Wear, New Era Cap, MC, Southpole, KIX, Mecca, Adidas Respekt, Endorfina, G Unit, Clinic, Mass, Esko, quen

Sponzorované odkazy:

HIP HOP Shop Queens

Queens Hip Hop Shop je síť prodejen, které se zaměřují na hip hop oblečení, sneakers, art potřeby, hip hop šperky a jiné doplňky, ale také např. na hudební média.
Queens Hip Hop shop je oficiálním českým distributorem populárních značek jako např. Urban Classics, MASS DNM, Blud atd.

Hip hop oblečení a další potřeby

Jak již bylo zmíněno v úvodu, Hip Hop Shop Qeens nenabízí pouze hip hopové oblečení, ale také celou řadu art potřeb. Mezi nejznámější značky patří např. MTN, Clash, Molotow a nebo Montana.
Pokud se rádi oblékáte do pohodlného a moderního oblečení, zajisté vás v prodejnách Hip Hop Queens okouzlí široký výběr světových značek. Mezi ně patří např. Clinic, G Unit, Mass, Bullrot, Ecko, B3, Adidas, Nike, Roca Wear, New Era Cap, MC, Southpole, KIX, Mecca, Endorfina a mnoho dalších. V současné době je mezi teenagery velice populární např. Adidas Respekt M. E. by Missy Elliott.
Kromě oblečení si v shopu Queens můžete pořídit stylové tenisky, tzv. sneakers a celou řadu stylových doplňků. Nejpopulárnější a nejprodávanější značky bot jsou Nike, Adidas, Reebok, JB Classics, Jordan atd.
Mezi doplňky se řadí např. pestrý výběr hodinek (značek Ecko a Nixon), duragy, šátky, potítka, peněženky, pásky, batohy, tašky, čepice, kšiltovky … ale také šperky. Typické jsou velké a masivní prsteny, náušnice, které teenager zná hlavně pod slangovým názvem “blink blink”, náramky, řetízky a masivní řetězy s přívěsky atd.

hip hop shop queenship hop shop queens

Kde najdete prodejny Queens Hip Hop

Hip Hop obchody najdete snad v každém větším městě. Samozřejmostí je hlavní město Praha (U Půjčovny 6), dále Brno (Orlí 27, Koliště 4)) a nebo Ostrava (Antonína Macka 4). Pobočky Hip Hop Shop Queens se nachází také na Slovensku, např. v Košicích a v Žilině.
V prodejnách na vás vždy čeká milá obsluha, stylově oblečená a vždy perfektně zaučená a připravená poradit v oblastí hip hop oblečení.

Hip hop style

Pokud milujete rap, hip hop kulturu, graffiti, black music, hip hop oblečení… značka Hip Hop Shop Queens je pro vás ta pravá.
Hip Hop shop Queens jde vždy s módou. Nabízí svým zákazníkům vždy trendy a moderní oblečení. Oblečení je velice kvalitní a má úžasný střih. Na své si přijdou jak dámy, tak páni. Za zmínku jistě stojí připomenout to, že hip hop oblečení nevládne pouze mladším generacím, ale stává se stále více a více oblíbené také u starších lidí. Snad každý z vás by byl schopen v prodejnách Hip Hop Shop Queens najít nějaký ten kousek oblečení či doplňky, které by obnovili váš šatník.

Článek HIP HOP Shop Queens byl publikován 9. dubna 2009 v 16.00 v rubrice Nákupy. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...