Hip Hop boty aneb komfortní Hip Hop obuv

Tagy:  Hip Hop obuv, boty, Hip Hop boty, Hip Hop oblečení, mikiny, kalhoty, tkaničky, trička, kšiltovky, Hiphopper

Sponzorované odkazy:

Hip Hop boty aneb komfortní Hip Hop obuv

Většina lidí si pod názvem „hip-hop“ představí černošské mladíky, kteří jsou ověšeny tunami zlatých náramků, řetízků, a mohutných přívěsků. Jsou oděny ve „vytahaném a volném“ tričku, streetové mikině, volných kalhotách, které jsou posety kapsami a v botách, o kterých máme pocit že v nich snad každou chvíli musí zakopnout. Není to ovšem pravda! Hip Hopové oblečení je komfortní a tyto myšlenky, které vám kolují v hlavě při pohledu na Hip Hop mladíka, jsou naprosto zkreslené a mylné.

Kdo může být Hip Hop

Styl, kultura a móda Hip Hop nepřikazuje, kdo může být tzv. „Hiphopperem“. Ať už jste žena, muž, afroameričan nebo běloh, patříte do starší nebo mladší generace … Hiphopperem může být kdokoliv. Jediná podmínka je ta, že musíte tomuto stylu rozumět, mít k Hip Hop kultuře alespoň částečně vztah, milovat jejich módu a hudební styl.
Již v polovině 90. let bylo oblečení inspirované vězeňským stylem – velké kalhoty (ve vězení se do nich vešlo mnohem víc věcí než do upnutých kalhot), vojenské bundy, které byly zdobeny kožešinou na kapuci, sportovní teplákové soupravy, milované flanelové košile a co se týče bot, v 90. letech byly in hlavně armádní, farmářské a tzv. „číny“.

Jaké zvolit obutí?

Hip Hop boty nejsou jen tak ledajaké, jak se někomu může na první pohled zdát. Hiphoppeři nosí volnější obuv vyrobenou z kvalitních materiálů. Obuv je vysoce kvalitní a cenově dostupná. Znakem číslo jedna jsou boty s velkým povoleným jazykem, zašněrované s co nejširšími tkaničkami, které se zpravidla nezavazují jako u klasických bot, ale jak jste si samozřejmě mohli všimnout, ani je netahají volně po zemi. Na Hip Hop obuv existuje celá řada stylů, jak se postarat o tkaničky – křížové vázání, hladké vázání do řad, střídání barevných tkaniček apod.
Budete-li si chtít takové boty pořídit, zajděte do specializovaného Hip Hop obchodu. Velký výběr bot je např. na Queens.cz.

Ženy versus muži

To, že se muži a mladíci oblékají a obouvají do Hip Hoppového oblečení je zcela normální, ale co ženy? Ani ty nepřicházejí v této módě zkrátka. Pokud vám to přijde zvláštní, podívejte se např. na zahraniční celebritu, rapperku Missy Elliot, která je doslova fanynkou stylu Hip Hop. Nejen že nosí výrazné šperky, řetízky, mohutné náušnice, velké prsteny, ale na hlavě jí snad nikdy nechybí kšiltovka. To samé můžeme říct i o zbytku oblečení – bundičky, mikiny s kapucí, volné trička, teplákové soupravy a bez pochyby také Hip Hob boty, které mají ty samé znaky jako pánské Hip Hop boty.

Kupte si Hip hop boty v Hip Hop shopu Queens.cz.

Článek Hip Hop boty aneb komfortní Hip Hop obuv byl publikován 29. září 2009 v 09.45 v rubrice Boty. Autorem článku je Mgr. Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (2).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...