Móda, zábava a styl, to jsou Hip Hop trika

Tagy:  Hip Hop, Hip Hop trička, trička, dámská trička, Polo, pánská trička

Sponzorované odkazy:

Móda, zábava a styl, to jsou Hip Hop trika

Oblečení ve stylu hip hop každoročně představuje neuvěřitelnou škálu oblečení a doplňků. Na výběr máte od kalhot, triček, bund, mikin, tepláků, až po pásky, čepice, tašky, boty, šperky a mnoho dalších.

Ecko – Kingpin černéEcko – Kingpin černé

Značky triček

Na českém, ale i na zahraničním trhu, se objevují nejčastěji tyto módní značky, jnež se zaměřují také na hip hopové oblečení – 69NYC, Adidas, Adidas Respect M.E., Akademiks, Akomplice, Baby Phat, Barefox, Be Free B3, Biggboss, Billionaire Boys Club, Blud, Bullrot, Clinic, Crooks and Castles, Dada, Dickies, Dream, Ecko, Endorfina, Etylina, Fokuz, G Unit, Jeepney, Jordan, K1X, Karl Kani, King Apparel, KR3W, LRG, Malita, Mass DNM, Mass Unique, MC, Mecca, Miskeen, Neff, New Era, Nike, Nixon, One Point, Onitsuka Tiger, Phat Farm, Porsto, Reebok, Roca Wear, Rydel House, Scifen, Sir Benni Miles, Sneaktip, Stoprocent, Supreme Being, The Hundreds, Triko, Ty Nikdy!, Undrcrwn, UNK, Urban Classics a Wrung.
Toto značkové oblečení vyrábí překrásná a stylová hip hopová trička.

Hip Hop pánská trička

Pánská trička by se daly rozdělit nejen podle značek, ale také podle toho, jestli jsou s nápisem nebo bez, s dlouhým rukávem, krátkým rukávem, tzv. Polo.
Trička se vyrábějí v různých velikostech a barvách. Letošnímu podzimu kralují pestré barvy jako např. fialová, modrá, zelenkavá, žlutá, ale i klasická černá, šedivá a bílá barva.
Skupina triček Polo jsou charakteristická na první pohled tím, že mají navíc límeček okolo krku. Velice módním hitem je tričko Polo s proužkem nebo kostkou. Co se týče barev, převládají bílé, modré, zelené, fialové a černé odstíny.
Trička s dlouhým rukávem na první pohled vypadají jako cool mikiny. Hodí se hlavně na podzimní a zimní období.
Nejdůležitější je umět trička nosit. Nejlépe vypadají, pokud je nosíte pouze volně oblečené přes kalhoty, nezakasané dovnitř.

Nike – Good Air Block fialovéNike – Good Air Block fialové
Roca Wear – R Plus Basic černéRoca Wear – R Plus Basic černé

Hip Hop dámská trička

Na rozdíl od pánských triček, jsou dámská hip hop trička mnohem uplaší na těle. Velice moderní jsou prodloužená trička. Zapomeňte odhalovat svá bříška a pupíky, to je opravdu OUT. Za hvězdu budete jedině s tričkem, které lehce přesahuje na vaše boky. Na výběr je celá řada barevných kombinací, vzorů a ornamentů. Také ženy si mohou vybírat z triček s krátkým rukávem, dlouhým rukávem a různých tílek.

Endorfina – Lace hnědé, růžovéEndorfina – Lace hnědé, růžové

Hip Hopová trička můžete zakoupit nejen v kamenných obchodech, obchodních centrech, specializovaných obchodech s hip hopovou módou, ale také na četných internetových e-shopech. Buďte IN a pořiďte si také nějaký ten kousek do svého šatníku.

Kup si Hip Hop třička v Queens.cz.

Článek Móda, zábava a styl, to jsou Hip Hop trika byl publikován 2. listopadu 2009 v 07.00 v rubrice Pánská móda. Autorem článku je Mgr. Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (2).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...