Sexy štíhlý pas

Tagy:  stahovací prádlo, korzet, pásek, pas, vypasovaný

Sponzorované odkazy:

Sexy štíhlý pas

Dosáhnout sexy štíhlého vosího pasu se ženy snaží již déle než celé století. Která z nás by netoužila po krásně ženských křivkách? Vosí pas je stále v trendu a na jeho zvýraznění myslí nejedna oděvní společnost. Pořiďte si módní vychytávky a užijte si obdivných pohledů.

Jak to s vosím pasem bylo a jak to s ním nadále bude

Vosí pas začal být žádaný počátkem 19. století a ženy se ho snažily dosáhnout nejrůznějšími způsoby. Mnohdy to bylo nepříjemné až nebezpečné. Používaly se pevně vystužené korzety, které hrudník stáhly natolik, že se téměř nedalo nadechnout. Nejedna dívka v takovém případě omdlela, zaznamenány jsou dokonce případy, kdy korzet způsobil i smrt. Mimo to nastávaly u častých nositelek korzetů nejrůznější zdravotní potíže, především deformace páteře. Dnes se už něčeho takového nemusíme obávat, ačkoli stále existují ženy, které pro dosažení svého ideálu podstoupí nejrůznější kroky. Kdo by neznal případ Cher a jejího odstranění žeber pro dosáhnutí štíhlejší postavy a užšího pasu. Takto drastickým metodám se však dá velmi snadno vyhnout. Existuje řada cviků, které slibují vytvarovaní inkriminované partie. Také však existuje několik tajných triků, které stojí pouze čas příjemně strávený pobíháním po obchodech.

Autor: Helen SternAutor: Helen Stern

Několik jednoduchých kouzelníků

Pro zvýraznění vosího pasu je třeba jistým způsobem celkově upravit šatník. Postavu skvěle zvýrazní vypasované košile či topy z pevnější látky.

V dnešní době jsou stále moderní korzety, které se však od těch z minulého století značně liší. Jsou perfektně vytvarované, na postavu sednou jako ulité, dokáží mnoho zvýraznit a co je třeba utajit, to naopak zamaskují. Proto jsou tolik oblíbené korzetové šaty, které, ač mohou být jednoduché, zaujmou každého.

Skvělým doplňkem, který by v žádném šatníku neměl chybět, je pěkný pásek. Ten lze nosit přes košile a halenky, vypadá stylově a přesně v pase se skvěle vyjímá. Vytvaruje postavu a dodá šmrnc i jednoduché košili. Pásky bývají i zajímavě zdobené a sladí-li se barevně s ostatními doplňky, získáme působivý okouzlující komplet, který se hodí na pracovní schůzi, do společnosti i večer do baru.

Korzetové řešení, autor: WoofiegrrlKorzetové řešení, autor: Woofiegrrl

Když není pomoci

Pokud ještě stále hledáte nějakou pomoc s tvarováním postavy, můžete se poohlédnout po speciálním stahovacím prádle, které nabízí výrazné zeštíhlení v partiích boků, bříška a pasu. Je mnoho žen které se pouze ve stahovacím prádle cítí sebejistě. V takovém případě tedy nelze nic namítat.

Článek Sexy štíhlý pas byl publikován 18. listopadu 2009 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Šárka Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...