Podzimní trendy pro dámy – pro rok 2009

Tagy:  Podzimní oblečení, dámské oblečení, kalhoty, kabáty, sukně, barety, doplňky, kabelky, obuv, šaty, sukně, červená barva

Sponzorované odkazy:

Podzimní trendy pro dámy – pro rok 2009

Říká se, že podzim je plný barev, spadané listí hýří zelenými, žlutými a červenými barvami, odstíny hnědé a béžové, ba dokonce i fialové barvy. Stejně tak jako je barevná příroda, je i barevná dámská podzimní móda pro rok 2009.

Podzimní trendy

Letošní kolekce jsou plné extravagantních, elegantních a stylových modelů. Jednotlivé střihy oblečení a doplňků jsou navrženy a zpracovány do posledního detailu. Letošní podzim lze přeždívat – Hra s barvami, hra se střihy, hra se vzory apod.
Letošní podzim se vyznačuje hlavně tlumenými barvami a veselými barvami – červená, bílá, žlutá, modrá, tyrkysová, fialová, růžová a klasická černá barva, bez které by se neobešla žádná kolekce.
Letošní podzim zapomeňte na jednobarevné klasické oblečení, ale poohlédněte se spíše po vzorech. Sáhněte po květinách, puntíkách, pruhách, kostkách, zvířecích motivech, ale také po kubických vzorech, ve kterých budete vypadat nejen sexy, ale navíc opravdu trendy a stylově.
Co je opravdu ale nejdůležitější? Střih. Perfektní střih je snad to nejdůležitější na celém oblečení. I když zakoupíte sebelepší model, který vám nebude perfektně sedět, hvězdu ze sebe bohužel neuděláte. Volte rafinované a neobvyklé střihy a nezapomeňte je doplnit vhodným šperkem, kabelkou či jiným doplňkem.
Pokud chcete na podzim vypadat opravdu sexy, pořiďte si do vašeho šatníku rudou – kabáty, trička, šaty, sukně, pokrývky, doplňky, boty apod. Červené oblečení a doplňky máte na výběr hned od několika módních návrhářů a firem, kteří jdou s dobou a vědí, co je právě IN.

Šaty, sukně nebo kalhoty a košile?

Už jste si letos položila stejnou otázku? Pokud ano, vězte, že letošní podzim dává zelenou všemu. Jak šaty, sukně, kabátky, košile, kalhoty nebo vesty – vše se nosí. Dovolena je prakticky každá kombinace svršků, ale pouze v tom případě, pokud je vše jednotně sladěno. Velice krásně vypadají sukně s legínami nebo kalhoty s tunikou.

Podzimní doplňky

Jak by vypadal celkový outfit bez doplňků? Asi smutně, nevýrazně a tak trochu „naze“. Bez doplňků by to zkrátka nešlo. Zdobit se začněte od samotné hlavy až k patě. Dovoleny jsou výrazné i drobné náušnice, řetízky či veselé korále nebo luxusní náhrdelníky.
Milovnice pokrývek hlavy budou tento rok zajisté rádi, protože letošní podzim je plný baretů a čepic s kšilty. A na co určitě nezapomínejte? Na krásnou a prostornou kabelku. Tento potřebný doplněk je opravdovou třešničkou na dortu. Už dávno neplatí, že by měl barevně ladit s botami nebo páskem či kabátem. Nezapomínejte, letošní podzim je hra – hra s barvami.

Článek Podzimní trendy pro dámy – pro rok 2009 byl publikován 6. listopadu 2009 v 07.00 v rubrice Dámská móda. Autorem článku je Mgr. Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (7).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...