Podzimní trendy pro pány – pro rok 2009

Tagy:  Pánské oblečení, podzimní oblečení, kalhoty, bundy, doplňky, šály, kabáty, brýle, letecké brýle, černá barva

Sponzorované odkazy:

Podzimní trendy pro pány – pro rok 2009

Během několika posledních let jsme byli svědky toho, jak se mění módní průmysl. Už dávno neplatí, že móda je určena pouze ženám. V 21. století se zabývají módou a módními trendy nejen ženy, ale i muži a to ve stále větší míře.

Trendy podzim

Pánové, připravte se na skvělé a barevné období. Letošní podzim si pro vás připravil opravdové skvosty v módním průmyslu. Tento rok je plný veselých barev. Zapomeňte na černé obleky, černé košile a černé kabáty, sáhněte po něčem pestřejším, veselejším. Opravdovým hitem a číslem jedna je fialová a zelenkavá barva. Zajisté upoutáte pozornost také v lososové barvě, oranžové, modré nebo výrazně žluté. Nebojte se experimentovat a pohrát si s barvami a doplňky.
Bodem číslo jedna je, aby se pánové v oblečení cítili pohodlně, sebejistě, mladistvě a stylově. Podzim 2009 je plný kontrastů. Pokud zkombinujete různé styly a prvky, zajisté se dostanete na špičku pomyslné módní pyramidy.

Černá barva – ano či ne?

Černé barvě se spíše vyhýbejte. Pokud se v ní cítíte dobře a jinou barvu kalhot nebo sáček nechcete, nezapomeňte tuto smutnou barvu něčím oživit. Vhodné jsou kalhoty se vzory, sáčka s barevnými výšivky apod. K černým kalhotám a černému saku se bude hodit veselá košile nebo tričko. Žluté, modré, zelené, fialové, nebojte se kombinovat barvy. Co se týče střihů a stylů, vede klasický a tzv. švihácký styl. Mezi nejčastější materiály patří kůže, kožešina, samet, flanel, bavlna a džínovina. Pro ty z vás, kteří na sebe rádi upoutávají pozornost, navrhujeme pohrát si s rebelským stylem.

Kabáty a bundy

Další zajímavostí v pánské podzimní módě pro tento rok jsou kabáty ve zkrácené délce, tzv. trench nebo kardigan. Tyto kabáty nejsou příliš dlouhé, jsou vysoce komfortní a pohodlné. Velice pěkně vypadají bundy s kožešinovými límci a nebo kapucí. Co se týče barev, záleží na vás, kterou zvolíte. Určitě se letos vyhýbejte červené, modré a hnědé barvě, v ní byste byli trošku OUT. Kabáty a bundy se patří nějak rozveselit a oživit. Vedou šály s třásněmi, které jsou z přírodních materiálů. Pánové si je mohou omotat kolem krku, nebo nechat volně přehozeny přes záda.
A co je opravdu IN? K celkovému outfitu zvolit „letecké brýle“, které dodají vašemu vzhledu sexy šarm a elegantnost.
Letošní kamenné obchody, obchodní centra a internetové obchody pro pány nabízejí nepřeberné množství oblečení a doplňků. Letošní rok máte opravdu z čeho vybírat.

Článek Podzimní trendy pro pány – pro rok 2009 byl publikován 7. listopadu 2009 v 07.00 v rubrice Pánská móda. Autorem článku je Mgr. Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...