Hip Hop bundy pro každého

Tagy:  Hip Hop bundy, pánské bundy, dámské bundy, vesty, zimní bundy, větrovky

Sponzorované odkazy:

Hip Hop bundy pro každého

K Hip Hop stylu patří stylové oblečení a cool doplňky. Mezi doplňky můžete započítat např. kšiltovky, šperky, pásky apod. Během chladného období, obzvláště podzimu a zimy, do našich šatníků neodmyslitelně patří bundy – Hip Hop bundy.

LRG – Hella Handsome červená-bíláLRG – Hella Handsome červená-bílá

Pánské bundy

Pánské Hip Hop bundy lze rozdělit do několika hlavních skupin. Jsou to např. větrovky, baseballové bundy, zimní, kožené, plátěné bundy a vesty. Dále by se daly rozdělit do několika podskupin, např. podle barvy, vzoru, střihu, velikosti apod.
Za zmínku stojí uvést to, že letošní podzim/zima 2009 se nese v duchu klasických tmavých odstínů – tedy černé, šedivé, hnědé a modré barvě. Ale také jsou velice trendy barevné a vzorované kousky. Opravdu skvěle budete vypadat ve světlých odstínech jako je bílá barva, ale také např. v nepřehlédnutelné fialové, oranžové, žluté či červené bundě.
Nejčastější značky Hip Hopových pánských bund jsou: 69NYC, Blud, Clinic, Ecko, Fokuz, G-unit, Jordan, LRG, Mass DNM, Mass Unique, Mecca, Rydel House a nebo také Urban Classics.

Urban Classics Hooded Winter Jacket – černáUrban Classics Hooded Winter Jacket – černá

Dámské bundy

Co se týče Hip Hop bund pro ženy, dají se rozdělit do méně početnějších skupin. Dělí se na zimní, větrovky a vesty.
Nejprodávanější Hip Hopové značky dámských bund jsou: Adidas, Adidas Respect M.E., Akademiks, Dickies, Ecko Function, Ecko red, K1X, Karl Kani, Nike, Reebok a mnoho dalších.
Letošním dámským bundám dominuje fialová, červená, zelená, černá, bílá a modrá barva. Stejně jako u pánských bund by se daly dělit do dalších skupin dle velikostí, barev, střihu, designu apod. Velice krásně budete vypadat např. v dlouhém fialovém kabátě, který je na první pohled velice stylový, trendy, pohodlný a teploučký. Hip Hop bundy vás zahřejí v chladném i deštivém počasí.

Akademiks – Coated černýAkademiks – Coated černý

Nakupujeme Hip Hop bundy

Pokud stále nemáte ve svém šatníu podzimní nebo zimní Hip Hop bundu, neváhejte navštívit specializovanou prodejnu nebo se podívejte na internetové stránky, např. www.queens.cz, kde si na e-shopu můžete vybrané kousky rovnou zakoupit.
Při výběru bund nezapomínejte na jejich funkčnost. Důležité je, aby vás zahřály, uchránily nejen před deštěm, větrem, ale také např. před sněhem. V Hip Hop bundách se mladá generace bude cítit vždy pohodlně, stylově a sebevědomě. Nejen že nosí svou oblíbenou značku, ale navíc jsou veškeré značkové bundy ušity z kvalitních materiálů. Zkrátka, pokud se potřebujete letošní podzim a zimu zahřát, pořiďte si Hip Hop bundu, ve které se budete cítit pohodlně a sebejistě.

kup si Hip Hop bundy v e-shopu Queens.cz.

Článek Hip Hop bundy pro každého byl publikován 14. listopadu 2009 v 07.00 v rubrice Pánská móda. Autorem článku je Mgr. Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...