Oblečení na horské svahy

Tagy:  sportovní oblečení, zimní oblečení, hory, lyžařské oblečení

Sponzorované odkazy:

Oblečení na horské svahy

Patříte mezi aktivní sportovce? Pokud ano, dobře děláte. Nejen v létě, ale také v zimě, potřebuje vaše tělo dostatek pohybu. Pravidelný pohyb jakéhokoliv druhu přispívá k celkové duševní a tělesné pohodě. Ať už sportujete jakkoliv, je pro vás důležité kvalitní a vhodné sportovní oblečení a vybavení. V první řadě je důležité si uvědomit, že nejde o to, abyste dobře vypadali, ale především o to, aby jste se cítili pohodlně, teple a hlavně bezpečně.

Móda do sněhu

Pro zimní sporty jako je lyžování, běžky nebo snowboarding je nejdůležitější kvalita a funkčnost sportovního oblečení. V poslední době hraje v této oblasti stále větší úlohu i móda a módní trendy. Pokud patříte mezi ty, kterým záleží nejen na kvalitě, pohodlí a bezpečnosti, také na vašem vzhledu, měli byste vědět něco o posledních módních výstřelcích a o nových kolekcích vedoucích sportovních značek.
V dnešní době plné pokroků je samozřejmostí, že zimní kolekce sportovního oblečení plní všechny základní technické požadavky. Co se týče stylu, návrháři si nepřipouští žádné kompromisy.

Pohodlné oblečení nejen na hory

Co se týče dámských střihů jednotlivých kolekcí, zůstávají v úzké linii, která i na horském svahu zdůrazňuje vaše ženské křivky. Naopak pánské kolekce jsou šity ve volnějším stylu. I když bundy na první pohled vypadají opravdu „naducaně“ a objemně, jsou většinou dost lehké. Někdy mohou být i oboustranné nebo doplněny o četné ozdobné a funkční prvky.
Jaké barvy zvolit pro tu letošní dovolenou na horách? Nebojte se zvolit stejné barevné kombinace jako v běžném životě. Nejočekávanějšími barvami pro zimu 2009 jsou – bílá, černá, červená, žlutohnědá, máslová, světle zelená a nebo odstíny fialové. Obléci se můžete také do metalických barev. Opravdu IN budou letos také vzorové bundy a kombinézy, jako např. káro, různé nápisy, klubové značky apod. Letošní zimní oblečení nesmí působit monotónně, ale spíše aktivně, živě, vesele a také určitě elegantně.
Na co nesmíte zapomenout je, zvolit stejnou barvu lyží nebo snowboardu se svým oblečením.

Kvalita za rozumnou cenu

Ne nadarmo se říká, za kvalitu se platí a vyplatí se do ní investovat. Ve sportu je samozřejmé použití technických materiálů. Kvalita technologických úprav se rok od roku zvyšuje a zlepšuje. Do kvality teplého zimního oblečení, hlavně toho sportovního, se vyplatí.
Navštivte nákupní centra, kamenné obchody se sportovním oblečením nebo specializované e-shopy, ve kterých si můžete sportovní oblečení zakoupit za výhodné ceny (nejen v zimním období, ale téměř po celý rok).

Článek Oblečení na horské svahy byl publikován 5. prosince 2009 v 07.00 v rubrice Sportovní oblečení. Autorem článku je Mgr. Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...