Večerní a silvestrovské modely

Tagy:  silvestrovské oblečení, party oblečení, disko oblečení, oblečení do klubu, šaty, lodičky, kozačky, doplňky, fialová barva, černá barva, flitry

Sponzorované odkazy:

Večerní a silvestrovské modely

Blíží se čas Vánočních svátků, předvánočních večírků, po nich silvestrovské večírky a v těsném závěsu za nimi cupitá plesová sezóna. Proto je důležité se důkladně a hlavně včas připravit.
Je jedno, jestli letos oslavíte přelom roku na pláži, u známých, doma, pod širým nebem, na silvestrovské párty nebo na plese.

Opravdová hvězda

Opravdovou hvězdou večera budete, pokud si pořídíte černé koktejlové šaty, k tomu saténové střevíčky a svůj dekolt ozdobíte třpytivým šperkem. Jedině tak docílíte toho, že budete zářit jako hvězda. Samozřejmě nemusíte zůstávat u klasické černé barvy, ale letošní rok můžete zvolit i pestřejší modely fialové, zlaté nebo stříbrné barvy. 100% královna večírku se stanete se sexy flitrovými šaty jakékoliv barvy. Nebojte se obléct do blýskavých modelů, vždyť je čas oslav, veselí a radosti. Navíc sexy střižené šaty dají vyniknout vašim křivkám a dokonale obklíčí ženské siluety.
Pánové svou eleganci podtrhnou nejen v upraveném a kvalitně střiženém obleku, ale také ve stylových džínách, či jiných kalhotách, které sladí s koženými polobotkami v klasickém stylu.
Toto období volá po rafinovaných, skvěle padnoucích a sladěných doplňcích. Obujte si elegantní lodičky nebo kozačky a zvolte trendy kabelku. Opravdu originální jsou drobné kabelky do ruky nebo elegantní psaníčka.

Top trend – satén a fialová barva

Pro dámy, co se nebojí experimentovat s barvami je letošní závěr roku tím pravým. Fialová barva v kombinaci se saténem je prostě IN. Upnuté šaty ve fialových odstínech může obléct téměř každá z nás. Dámy, které mají nějaké to kilo navíc, by se fialové barvě šatů měly spíše vyhýbat. Ovšem co se týče fialových doplňků, to mohou mít nejen hubené dámy, ale i boubelky.

Top trend – černá barva

Nikdy neuděláte chybu, pokud sáhnete po klasice – černé barvě. Nejen černé šaty nevyjdou snad nikdy z módy, ale také elegantní doplňky. Černé lodičky působí tajemně, elegantně a sexy. Originální černá kabelka se hodí snad ke každému modelu a o celkový zevnějšek se zaručeně postarají i náušnice a prsteny s černými kamínky.
Naprostým hitem se letos staly lodičky a kabelka s krajkovým motivem. Tato svůdná kombinace nenechá žádného muže sedět v koutě. Krajka působí velice žensky a navíc i sexy!

Co do klubu a na diskotéku?

Silvestr můžete oslavit nejen doma, ale také v různých klubech, a nebo na diskotékách. Právě zde se nejlépe ukáže váš jiskřivý a ohnivý duch. Do barů, klubů nebo diskoték se nejlépe hodí sexy flitrové topy, metalické kabelky menších rozměrů, zlaté a stříbrné potisky, lesklé lodičky nebo kozačky a třpytivé doplňky. To vše totiž dodá Silvestru tu pravou slavnostní atmosféru.

Článek Večerní a silvestrovské modely byl publikován 6. prosince 2009 v 07.00 v rubrice Dámská móda. Autorem článku je Mgr. Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...