Kožichy a kožešinky, součást zimní výbavy

Tagy:  kožich, kožešiny, kožíšek, leopard, norek

Sponzorované odkazy:

Kožichy a kožešinky, součást zimní výbavy

Kožichy jsou otázkou, která mnohdy vyvolává silné emoce. Přece je zde v rozporu krása a pohodlí s úmrtím neuvěřitelného počtu zvířat. I vzhledem k ceně si lidé daleko častěji pořizují kožichy umělé, a to je dobře. Umělé kožichy jsou stejně, někdy dokonce i více vkusné, stylové, nedráždí alergiky a především, jejich nositelky hřeje pocit, že se nepodílí na naprosto zbytečném vyhubování celých zvířecích druhů. V následujících řádcích se proto můžete dozvědět, jak neuvěřitelně příjemný a praktický umělý kožíšek je.

K čemu kožich či kožešinové doplňky zkombinovat

Kožíškové doplňky mají tu výhodu, že vypadají neuvěřitelně luxusně a jsou také velice příjemné na nošení. Kožíšky zahřejí a i z jednoduchého oblečení rázem vykouzlí sexy elegantní róbu. Kožíšky může do svého šatníku zapojit každá z nás, která si potrpí na eleganci a módu. Kožešinové doplňky krásně vyniknou u tmavých džín a jednoduchého svetru. Své kouzlo mají kombinace šedých či hnědých tónů, ale nemusíme mít strach zapojit i trochu barev. Barevný kožíšek je v tomto případě skvělou alternativou. Oživí každý komplet a strhne na sebe veškerou pozornost. Vlastnit takový kousek je k nezaplacení.

Kožešinová vesta, autor: fursourceKožešinová vesta, autor: fursource

Zimní kožichy

Kožíškový kabátek je velmi pohodlný a vkusný. Vypadá skvěle k džínům do města ale i přes šaty u příležitosti společenské události či plesu. S kožíškem neuděláte nikdy a nikde ostudu a za jeho báječné vlastnosti mu budete vděčné. Kabátky jsou k dostání v nejrůznějších délkách a s nejrůznějšími vzory. Velmi časté jsou hnědé, černé a šedivé kožichy. Výjimkou však nejsou ani bílé či barevné. Kožíšky mohou být jednobarevné, strakaté či se vzorem kravské či například leopardí kůže.

Kožíšek na doplňcích

Kožíšek bývá velmi často používán k lemování kapuc či límečků bund, mikin a vest. Takové lemování vypadá obvykle velmi hezky a je příjemné i na nošení. Velmi praktická a hřejivá jsou kožíšková bolerka, kterými ozvláštníte i jednoduchý top. Můžete jej obléknout do práce i na večírek. Kožíšek najdeme na šálách a taky na mnohých zimních doplňcích. Může zdobit rukavice či kozačky. V poslední době již začínají být k sehnání i kabelky z větší či menší části zdobené kožíškem. Nebojte se proto ozvláštnit svůj šatník něčím novým a velice zajímavým. Kožíšky si jistě brzy oblíbíte.

Štóla je elegantním doplňkem, autor: goldnikeŠtóla je elegantním doplňkem, autor: goldnike

Článek Kožichy a kožešinky, součást zimní výbavy byl publikován 9. prosince 2009 v 00.00 v rubrice Dámská móda. Autorem článku je Šárka Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...