Vybarvěte se: pestré barvy v šatníku

Tagy:  barvy, pestrobarevné oblečení, doplňky, oživení šatníku

Sponzorované odkazy:

Vybarvěte se: pestré barvy v šatníku

Je chladný mdlý podzim a odevšud na nás dýchá šedá a černá. Město je ponuré, brzy se stmívá a na nás začíná padat únava a deprese. Právě nyní je nejlepší doba na to, změnit styl svého oblékaní. Barvy nás prozáří a nejen že budeme na druhé působit vesele a sebejistě, i sobě samým tím zvedneme náladu a budeme mít více chuti na zvládnutí celého náročného dne. Podívejme se, jak mohou být barvy v našem šatníku kuprospěchu nám samotným.

Vsaďte na výrazné tóny

Nemusíte hned měnit celý šatník, ale při nakupování je vždy dobré se zamyslet, zda už nemáte doma plnou skříň oblečení v tónech šedivé, hnědé a černé. Pokud ano, je nejlepší rozhodnout se něco s tím udělat. Není nutné hned vyměnit celou skříň, přece jen postačí pár zajímavých kousků. Zaměřte se na výrazné, ale přesto vkusné odstíny fialové, zelené, žluté či již tolik prověřené růžové. Každá z těchto barev má několik skutečně neodolatelných odstínů. Stejně vhodnou může být i tyrkysová či červenooranžová. Zvolte odstín, který k vám sedí a líbí se vám a vyražte ven v „nové kůži“.

Pořiďte si barevný kabát, autor: Victoria´s SecretPořiďte si barevný kabát, autor: Victoria´s Secret

Slaďte barvy

Není třeba okamžitě začít míchat barvy a stylizovat se k barevnému papouškovy. Pro ozvláštnění nevýrazné zimní róby v klidu postačí přikombinovat jednu výraznější barvu či sladit dva k sobě se hodící odstíny. Náladu vánoc skvěle vystihnete červenou, zlatou či zelenou barvou. Skvělé je oblékat se podle nálady a projevit se tím navenek. Jste-li vyloženě dobře naladěná, oblékněte si něco žlutého, jste-li naopak klidná a máte vidinu nekomplikovaného dne, vsaďte na tóny zelené či modré.

Soustřeďte se na detaily

Skvělým způsobem, jak začít s oživováním šatníku, je zaměřit se na detaily. Těmi jsou v chladném období rukavice, šátky a šály, rukavice, kabelky a ozdobné pásky. Slaďte kabelku s šálkou a rázem vytvoříte nový živý a veselý komplet. Dopřejte si nákupů a připravte si nejrůznější barevné kombinace. Pestrobarevné detaily vaší róby upoutají pozornost a odliší vás od davu. Barevně můžete přizpůsobit i líčení na vlasové doplňky. Pořiďte si kvalitní barevné stíny a nebojte se oživit oční víčka pestrými barvami. Jemné tóny zelené, fialové či zlaté vypadají fantasticky. K tomu nasaďte barevnou čelenku a oživte šedý den sobě i ostatním.

Zářivá taška na notebook, autor: Victoria´s SecretZářivá taška na notebook, autor: Victoria´s Secret

Článek Vybarvěte se: pestré barvy v šatníku byl publikován 30. prosince 2009 v 00.00 v rubrice Dámská móda. Autorem článku je Šárka Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...