Zimní boty, ve kterých přežijete letošní zimu

Tagy:  zimní obuv, boty, kozačky, boty s kožíškem

Sponzorované odkazy:

Zimní boty, ve kterých přežijete letošní zimu

Letošní zima je doslova plná pohádkově krásné a luxusní obuvi. Hoďte zimní smutky za hlavu a pořiďte si trendy zimní obuv.

Kozačky kralují letošní zimou

Kozačky snad jako každý rok kralují letošní zimou. Jejich rozmanitost je až neuvěřitelně pestrá. Objevují se klasické vysoké kozačky, které mají dokonale propracované detaily. Vyjít si můžete i v kotníčkové obuvi, která se stala módním hitem již v loňském roce. Ovšem pozor, letošní kotníčkové botky jsou obepnuté a úzké. Co se týče výšky kozaček, zvolit můžete jakou chcete. Líbí se vám kotníčková, polovysoká či úplně vysoké kozačky – vše je IN. Některé kozačky mají i tu vlastnost, že je lze prodloužit trendy nadkolenkami, které všem ženám prodlouží nohy.
Pokud dáváte přednost nízkým kotníčkovým kozačkám, pořiďte si je v teplých odstínech hnědé nebo šedé barvy. Nebojte se zdobených tvarů a různých stylových designových prvků jako jsou přezky, nýty, řasení, třásně apod.

Teplé a hřejivé kozačky

Když teplota klesne, přichází čas, obout si kozačky s hřejivými prvky a pevnými podešvi. Sáhněte raději po kozačkách, které mají hrubší podešve, aby vás ani náledí nemohlo překvapit. Pro elegantní a trendy kozačky zní jedna stará, ale dobrá, rada – v jednoduchosti je krása. Proto se nemusíte bát černých barev, které jsou vždy elegantní a navíc se hodí opravdu ke všemu.

Trendy zima

Letošním hitem je jak jinak než fialová barva. Barva lila je nepřehlédnutelná a zůstává již z loňského roku tou nejoblíbenější barvou sezóny. Vybírat si můžete od světlých odstínů, po syté, tmavé, výrazné apod. Kromě fialové barvy jsou populární také výrazné odstíny červené, petrolejové a sytě modré barvy. V čem letošní zimu zajisté omámíte? Jsou to podešve a podpatky. Nejen že působí velice elegantně a žensky, ale navíc opticky zvětší vaši postavu a zaručí se o ladný tvar nohou. Pokud k botám přidáte vysokou podešev, úspěch je zajištěn.

Jakou obuv si vybrat?

Určitě se vám někdy stalo, že jste si v obchodě zamilovala boty, ale pak jste zjistila, že jsou nepohodlně nebo se vám k ničemu nehodí. Ženy jsou ovlivněny módními trendy, a proto koukají nejvíce na to, jaký mají např. kozačky design, a to jim bohatě stačí na to, aby se rozhodly pro jejich koupi.
Co se týče ceny, raději si pořiďte kvalitnější a dražší boty, než takové, které budou sice levné, ale rozpadnou se vám hned po prvním nošení. Materiál bot by měl být měkký a poddajný. Nejlepšími boty na zimu jsou takové, které jsou vyrobeny z pravé kůže. Kůže se vaší noze krásně přizpůsobí a nebude vám tak způsobovat žádné problémy či dokonce zdravotní potíže. Pokud mají zimní boty kožíšek, raději si kupte o půl čísla větší velikost, než jakou si obvykle kupujete. Mohlo by se stát, že vás boty budou po chvíli tlačit.

Článek Zimní boty, ve kterých přežijete letošní zimu byl publikován 8. prosince 2009 v 07.00 v rubrice Boty. Autorem článku je Mgr. Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (2).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...