Medově žlutá barva je IN

Tagy:  barvy, žlutá barva, zlatá, medově žlutá

Sponzorované odkazy:

Medově žlutá barva je IN

To že nás barvy ovlivňují víme už dávno. Nejen že působí na naši psychiku, náladu, ale navíc se v nich skrývá obrovská moc.

Barvy kolem nás

Barvy nás provázejí každým dnem. Dá se říci, že každá barva má své jádro – svou duši. Podle barvy můžeme poznat, jakou máte náladu, jak se momentálně cítíte, co právě prožíváte apod. Barvy a barevné kombinace také ovlivňují to, jak vypadáme. Zajisté každý z nás ví, že černá barva je barvou tajemna, smutku a navíc má zeštíhlující efekt. Bílá barva je považována za andělskou barvu – bezchybnou, čistou a nevinnou. Červená je plná energie, vitality, krve a života. Pojí se s láskou, ohněm, válkou ale také s nebezpečím.

Žlutá jako slunce

Žlutá barva je typická tím, že vyzařuje teplo a jakousi moudrost. Navíc je to barva, která je charakteristická otevřeností k ostatním a svou lehkostí.
Chcete-li letošní rok vypadat opravdu trendy a IN nebo chcete navázat kontakt, zajisté se oblékněte do žluté barvy. Žlutá barva také podporuje metabolismus a povzbuzuje paměť.

Zlatá barva

Do odstínu žluté se řadí také zlatá barva, která symbolizuje eleganci, vznešenost a to nejdůležitější – Slunce. Zlatá barva dokáže řešit psychické problémy. Navíc je to barva, která představuje přepych a bohatství. Řekové si tuto barvu oblíbili z jediného důvodu, a to z toho, že značí nesmrtelnost. Jestliže na sebe chcete upoutat pozornost, oblečte se do zlatých a třpytivých modelů. Nejen že budete zářit jako hvězda nebo slunce, ale navíc budete zaručeně IN.
Pro baculky se zlaté a kovové barvy příliš nehodí. Jedinou nevýhodnou zlaté barvy je to, že nedokáží zakrýt drobné nedostatky na vaší postavě, ale naopak ještě více připoutají pozornost. Boubelky raději sáhněte po klasické žluté barvě – narcisové nebo po medově žluté.

Žluté oblečení a doplňky

Pokud vám v šatníku chybí žluté oblečení, neváhejte si ihned nějaký ten kousek pořídit. V zimním období se zkrášlete vhodnými žlutými doplňky – šály, čepice, rukavice, svetry, kabelky, ale také boty nebo různé pásky a šperky. V letním období si se žlutým oblečením můžete vyhrát více. Sukně, šaty, kalhoty, šortky, boty, kabelky, klobouky, kšiltovky, bundičky, košile, halenky, topy atd. To vše a mnohem víc na vás bude letošní léto zářit z výloh módních a značkových butiků.

Medově žlutá barva sluší opravdu všem. Je to veselá barva, která vnese do vašeho života jiskru, jas a dobrou náladu. Dovolit si jí mohou nejen ženy, děti, ale i muži. Jen si představte muže v tmavém obleku a k tomu žlutou kravatu nebo košili – fantazie.

Článek Medově žlutá barva je IN byl publikován 27. prosince 2009 v 07.00 v rubrice Dámská móda. Autorem článku je Mgr. Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...