Šaty nejen do společnosti

Tagy:  šaty, společenské šaty, elegantní šaty, obleky

Sponzorované odkazy:

Šaty nejen do společnosti

Sezóna plesů začíná a s tím jsou spojené „nervy“ s nákupem šatů. Dívky, slečny, dámy, ženy … si neví rady, které zvolit, aby byly za opravdovou královnou večera. Některé ale uvažují ještě dál a snaží se pořídit takové šaty, které by se hodily nejen do společnosti, ale např. i na běžné nošení.

V čem vyrazit na společenský večer?

V Čechách jsou nesmírně populární nejen maturitní plesy, ale také plesy klasické či taneční. Každý z nás má příležitost se překrásně obléknout a vypadat opravdu nádherně a elegantně.
Pokud najdete ve vaší skříni pouze obyčejné černé nebo bílé šaty, je třeba se poohlédnout po něčem modernějším. Tím samozřejmě netvrdím, že černé nebo bílé šaty jsou OUT. Tento rok je ve znamení veselých a pestrých barev, proto raději zvolte zářivé odstíny, ve kterých se budete blýskat jak ta nejjasnější hvězda. Pokud jste si černé šaty zamilovala a jiné nechcete, ozdobte je mašlí na zádech nebo pod prsy, šaty tak dostanou okamžitě stylový rozměr.
Na plesy, taneční nebo jiné společenské akce se bez pochyb hodí nejen krásné a elegantní šaty, ale hlavně praktické, ve kterých se po celý večer budete cítit pohodlně.

Styl Marilyn Monroe

Styl Marilyn Monroe je stále populární. Tento model v bílé nebo černé barvě bude slušet snad každé z vás, jen v tom případě, pokud ho doplníte o vkusný doplněk – mašli, kabelku, šperk, šál, přehoz, čelenku apod. Střih těchto šatů lze pořídit i v jiných barvách, jako např. ve zlaté, růžové nebo dokonce zelenkavé barvě.

Trendy šaty

Při nákupu šatů myslete nejen na to, aby jste byla trendy a celý večer se cítila pohodlně, ale také na to, aby se šaty daly nosit i na jiné příležitosti. Nezapomínejte na to, že pro letošní zimu jsou dovoleny snad všechny barvy. Pro společenské akce se stala základní barvou černá. Šaty můžete nosit jak v krátkém, tak dlouhém provedení. Co se týče designu, už dávno neplatí, že v jednoduchosti je krása. IN jsou nabírané šaty, skládané, ale také vícebarevné a vzorové modely. Co se nově začíná na šatech objevovat, jsou potisky.
Pokud se chystáte na ples s latinskoame­rickými tanci, zvolte raději vzdušné a nabírané sukně, úzká ramínka a výraznou barvu.
Jestliže chcete zazářit jako zlatý hřeb večera, zvolte samozřejmě dlouhé šaty, které vám podtrhnou klasickou eleganci. Mnohem lépe zvýrazníte vaší siluetu, pokud si vlasy vyčešete do drdolu a uděláte večerní make-up.

A co pánové?

Pánové se asi nemusejí nad svým společenským modelem příliš zamýšlet, vždyť jim stačí košile, kravata a kalhoty. I tak by se pánové měli nad módou trošku zamýšlet. Mějte na paměti, že barva hraje významnou roli, sladěná kravata a boty vám zajisté zaručí elegantní look. Pokud chcete váš šatník trošičku rozzářit a oživit, pořiďte si antracitový oblek, který je zajímavější než klasická černá barva a o něco decentnější než odstíny šedé barvy.

Článek Šaty nejen do společnosti byl publikován 2. ledna 2010 v 07.00 v rubrice Dámská móda. Autorem článku je Mgr. Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...