Samodržící punčochy

Tagy:  puncochy samodrzici, dim puncochy samodrzici, puncochace samodrzici

Samodržící punčochy

Symbol ženské krásy, přitažlivosti a vzrušení

Samodržící punčochy jsou velice moderním a elegantním doplňkem, který by neměl chybět v žádném dámském šatníku. Tyto praktické punčochy nám (ženám) pomáhají tvarovat, popřípadě schovávat drobné nedostatky, které se vyskytují na našich nožkách. Nohy v nich vypadají štíhleji a pevněji a díky nim je i naše sebedůvěra upevněna. Samodržící punčocháče umí ocenit také muži. Žena, která je v nich oděna, je pro ně velmi přitažlivá, obzvláště pokud si k nim obleče jen spodní prádlo a botky na velmi vysokých a úzkých podpatcích.

samodrzici puncochy s krajkousamodrzici puncochy s krajkou

zdroj obrázku: vitality-textiles.cz

Princip samodržících punčoch

Jak samodržící punčochy vlastně přilnou k tělu, a proč je gravitace nestahuje zpět k povrchu zemskému? Princip je velice snadný, za vše mohou silikonové proužky, které jsou umístěny na horní, vnitřní straně punčoch. Tyto proužky zabraňují sklouznutí či rolování. Na druhou stranu jsou tyto protiskluzové proužky ve většině případech důvodem, proč nemůžeme připnout punčochy k podvazkovému pá­su.

Klady používání samodržících punčoch

1, Samozřejmě největším kladem je již zmiňované zpevnění postavy a dodání sexi tvaru nohám.

2, Samodržící punčochy se mohou pyšnit graduovanou kompresí. Ta má masážní funkci. Nohy jsou proto posíleny, nebolí nás a krevní oběh funguje bez problémů.

3, Výhodou je i antistresová šlapka, díky níž bude každý váš krok působit jako chůze po obláčcích.

4, Intimní partie jsou neustále větrány, zatímco u kalhotových punčocháčů vlákno na intimních partiích zabraňuje větrání a vlhkost a teplo se udržuje.

5, Snadné oblékání a usnadněné sundávání. Samodržící punčochy také ženy ocení, když používají toalety.

6, Při zničení jedné punčochy ji lze nahradit jinou, v případě roztrhání punčochových kalhot je můžeme vyhodit celé.

Každá žena si sama rozhodne, který typ punčocháčů se jí nejlépe nosí, a tedy který typ je pro ni pohodlnější a nejvhodnější, ale občas je dobré si tyto vyzývavé punčošky navléci, abychom rozptýlily mužskou polovičku.

Článek Samodržící punčochy byl publikován 5. srpna 2008 v 11.00 v rubrice Dámská móda. Autorem článku je Muráriková Jana. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...