Obleky Blažek / pánské oděvy od Blažek Praha a.s.

Tagy:  Blažek, Blažek a.s., pánské oblečení, pánská móda, společenské oblečení

Sponzorované odkazy:

Obleky Blažek / pánské oděvy od Blažek Praha a.s.

Firma Blažek a.s. vznikla již v roce 1994. Jméno firmy bylo vybráno dle zakladatele a majitele firmy – Ladislava Blažka. Zakladatel firmy se od samého počátku založení firmy snaží vyrábět a prodávat kvalitní pánské konfekce. A musíme uznat, že se mu to opravdu daří. Už v roce 1998 rozšířila firma Blažek a.s. své výrobní aktivity. Zaměřila se také na výrobu a prodej profesního oblečení pro muže.

Sítě značkových prodejen

Jako první prodejny se značkovou módou Blažek byly otevřeny ve Zlíně a Hradci Králové. Psal se rok 2000, kdy lidé mohli navštívit obchodní centrum Futurum a Centro Zlín, kde se prvně s pánskou módu Blažek seznamovali. V následujícím roce byly otevřeny další prodejny v Praze (Obchodní dům Kotva) a v Brně (Olympie). A tak to každým rokem pokračovalo dál – otevření prodejny v obchodních centrech na Zličíně (Metropole), v Europarku, v Praze ve Stodůlkách, v obchodním centru Olympie v Plzni a Olomouci, v Praze na Letňanech, v obchodním centru Eden, na Chodově, v Karlových Varech, Ostravě, Liberci, Českých Budějovicích, na Slovensku, v Polsku atd.
Seznam všech prodejen najdete na stránkách http://www.blazek.eu.
V síti značkových prodejen vám firma nabízí pánské oděvy, saka, obleky, kalhoty, košile, kravaty, kabáty, pláště, vesty apod. Firma Blažek a.s. nabízí také pánské oblečení pro volný čas. Pokud sháníte džíny, bundy, trička, mikiny, svetry, vesty, prádlo a jiné doplňky, neváhejte prodejny Blažek a.s. navštívit.

Moderní pánské oblečení

Blažek a.s. nabízí obleky a oblečení pro volný čas pro muže každé věkové kategorie. Již od samého počátku vzniku firmy se stala tato značka velmi oblíbená. Svědčí o tom již zmíněné prodejny a pobočky. Firma Blažek a.s. má k dnešnímu dni celkem třiadvacet poboček.
Móda je inspirována dobou, tedy dvacátým stoletím. Na výrobu oblečení se používají ty nejmodernější technologie a nejlepší postupy.
V současné době dominuje této značce formálnější sako, které se dá nosit jak ke společenským kalhotám, tak i k džínám.
Věděli jste, že firma Blažek a.s. obléká např. zaměstnance Policie ČR a České Pošty?

Módní přehlídky aneb co je trendy

Firma Blažek a.s. každoročně pořádá módní přehlídky, které mají vždy úspěch. Naposledy jsme byli seznámeni se zimní a letní kolekcí pro rok 2008/2009. Zimní kolekci dominovaly tmavší odstíny základních pánských barev. Černá, tmavě modrá, béžová, šedá, tmavě zelená a další. Naopak letní kolekci oživily světlejší tóny barev jako béžové, pískové a smetanové barvy. Důležitou roli hrály doplňky a motivy kostky a proužků.

Článek Obleky Blažek / pánské oděvy od Blažek Praha a.s. byl publikován 18. února 2009 v 08.00 v rubrice Pánská móda. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...