Jeans club – nejen klub džínů = Jeans Club

Tagy:  Jeans Club, Philip Russel, dámské oblečení, pánské oblečení, dětské oblečení, kožené zboží, doplňky

Sponzorované odkazy:

Jeans club – nejen klub džínů = Jeans Club

Možná většina z vás si pod názvem Jeans Club představí značku, která se specializuje výhradně na výrobu a distribuci džínů. Ale pozor, Jeans Club je výhradní distributor značky Philip Russel, která nabízí všem zákazníkům širokou škálu moderního oblečení a doplňků. Ve značkových prodejnách můžete zakoupit jak dámské, pánské tak i dětské oblečení Jeans Club za velmi výhodné ceny.

Komu je Jeans Club předurčen?

Sortiment značky Jeans Club se zaměřuje na výrobu dámského, pánského, ale i dětského oblečení. Především se specializuje na věkovou kategorii od šestnáctí do cca čtyřiceti let. Výrobky této značky jsou typické svým sportovním nádechem a uspokojí hlavně zákazníky, kteří chtějí být moderní i ve svém volném čase. Značka Philip Russel nabízí vždy úžasné a trendy kolekce kompletních oděvů, bund, kožených bund, obuvi a také různých doplňků.
Pokud byste si rádi prohlédly jednotlivé kolekce, můžete navštívit internetové stránky http://www.jeansclub.hu nebo zajít do specializované prodejny s touto značkou.

O značce Jeans Club

Značka Jeans Club má své hluboké kořeny v Maďarsku. V současné době je tato značka celosvětově známá a velice oblíbená. Pouze v Maďarsku má více než 30 značkových obchodů, jenž nesou název Jeans Club, a kde je zaměstnáno přes 600 specializo­vaných asistentů, obchodníků a návrhářů. V České republice máme více než 5 obchodů.

Kolekce Philip Russel

Pokud do současné doby nevlastníte žádný výrobek této značky, neváhejte a oživte si váš šatník nějakým tím trendy kouskem. Zajisté v prodejnách Jeans Club máte z čeho vybírat. Pokud se chcete cítit pohodlně, jít s celosvětovými moderními hity a to vše za velice přijatelné ceny, neváhejte navštívit prodejny Jeans Club.
Každá kolekce je navrhována celou řadou vyškolených a zkušených designérů, kteří vždy naprosto přesně vědí, co je moderní.

Kolekce jaro/léto 2009 připravila pro své zákazníky překrásnou kolekci, plnou svěžích barev a nádherných střihů. Ženy a dívky budou zářit v čistých světlých barvách – dominuje žlutá, bílá a trávově zelená. Pro dinamičtější a aktivnější ženy byla vytvořena kolekce červeno-bílé a modro-bílé barvy. Typickým a ladným prvkem letošního jara a léta je proužek.
Pánské kolekce naopak představují kolekci plnou sportovního ducha a aktivity. Převažují tmavší barvy, jako je modrá, černá a sytě červená, ale na své si přijdou i odstíny oranžové a lososové barvy. Košile pro jaro/léto 2009 mají nádherný střih a jsou vyrobeny z kvalitního a pohodlného materiálu.

Článek Jeans club – nejen klub džínů = Jeans Club byl publikován 28. dubna 2009 v 09.00 v rubrice Značky. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...