Plavky – jak se správně obléknout na pláže či k vodě

Tagy:  plavky, dvoudílné plavky, jednodílné plavky, dámské plavky, pánské plavky, bikiny, Victoria´s Secret, Calzedonia

Sponzorované odkazy:

Plavky – jak se správně obléknout na pláže či k vodě

Léto, slunce, teplé počasí, šumění vody, západ slunce, pláže a s tím vším samozřejmě souvisí i plavky.
Tento článek vás seznámí s tím, jaké druhy plavek známe na našem trhu, jak se na pláže obléknout a také vás navnadí, jaké barvy, střihy a typy plavek si pořídit do vašeho šatníku.

Victoria´s Secret

Tato světoznámá značka – Victoria´s Secret, je vskutku tou nejlepší značkou, co se týče prezentovaní a navrhování kvalitního a velice moderního spodního prádla, kosmetiky a samozřejmě i plavek. Plavky jsou nejen vysoce kvalitní, moderní, ale také pohodlné, trendy a mnohdy také velice sexy a nápadité. Tuto značku plavek vždy propagují a předvádějí jen světoznámé top modelky. Mezi ně např. patří Heidi Klum nebo Adriana Lima apod.
Pro rok 2009 se plavky od Victoria´s Secret dělí do čtyř skupin.
1) Beach Sexy – je kolekce plavek, která je typická svojí barevností, nápaditostí a plná energie. Plavky, které patří do této skupiny poznáte na první pohled. Charakteristickým znakem pro ně jsou např. puntíky, proužky, flitry, třásničky, květinové vzory, lesklé vzory apod. Beach sexy vám pro tento rok přináši nádherné bikiny, tankiny, ale také klasické jednodílné plavky.
2) The Miracle Bra
3) Very Sexy
4) Body by Victoria

Calzedonia

Již v předešlých článcích jsme se mohli o značce Calzedonia dočíst více informací. Tento odstavec se zaměří pouze na plavky. Jen pro přípomínku, Calzedonia vznikla v roce 1986 a přináší na trh nejen kolekce plavek, ale také spodního prádla a punčoch.
Obchody Calzedonia můžete navštívit také u nás v České republice a na vlastní kůži se tak pokochat krásou kolekce plavek pro rok 2009.
Plavky nabízí nejen pro dámy, ale také pro pány. Ti jistě ocení kvalitu materiálu, perfektní a pohodlný střih a samozřejmě širokou nabídků různých barev a vzorů. Plavky Calzedonia si může dovolit opravdu každý z nás. Jejich cena je velmi příjemná a můžete si být jistí, že kupujete vysoce kvalitní zboží. Kolekce pro rok 2009 obsahuje jak klasické plavky, tak sexy, odvážné a velmi kreativní. Vzbírat máte opravdu z čeho, z různých barev a velikostí.
Calzedonia rozdělila plavky do několika skupin.
1) Hippie Holidays – už název sám napovídá, že plavky obsahují hippie prvky, jsou vytvořeny z veselých barev a typickým znakem je např. batika.
2) Bikini Adventure – jsou plavky vytvořené v přírodních barvách. Nejčastější barvou je bílá, hnědá, krémová, modrá, tyrkysová apod.
3) Beach is Chic – nabízí např. jednodílné plavky v přírodních barvách, dále odstíny zlaté, hnědé a černé.

Dvoudílné plavky?

U dvoudílných plavek se nemusíte bát pestrých vzorů a barev! Ty dají vyniknout vašemu opálení a vaší sexy postavě. Navíc se budete cítit úžasně a vypadat prostě skvěle. Kombinujte rozlišné horní a dolní části plavek. Tento styl je oblíbený snad všude ve světě. Každý den si tak můžete vytvořit originální model plavek.
Pokud patříte mezi ty, které se bojí odvážných barev, střihů a nemáte rádi experimentování s barvami, zvolte i pro letošní rok klasiku – černou a bílou barvu. Nejenže je neustále IN, ale navíc sluší opravdu každému.

Pokud vás tento článek alespoň trošku navnadil, pořídit si také krásné sexy, elegantní či klasické plavky, jistě neváhejte a hurá nakupovat.

Článek Plavky – jak se správně obléknout na pláže či k vodě byl publikován 6. července 2009 v 08.00 v rubrice Sportovní oblečení. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...