Jeany – jaký typ jeanů se pro mě hodí?

Tagy:  Jeany, džíny, kalhoty

Sponzorované odkazy:

Jeany – jaký typ jeanů se pro mě hodí?

Kalhoty, tepláky, džíny, ¾ kalhoty … jistě každý z vás moc dobře zná. Sama tedy dobře víte, jak je někdy obtížné sehnat takové kalhoty, které vám dokonale padnou a sedí. Některá z nás má kratší nohy, široké boky, druhá např. silnější stehna apod. V tomto článku najdete několik rad, jaký typ kalhot a jaký střih se k vaší postavě nejlépe hodí.

Dobrá rada nad zlato

Jste majitelka krásné, dokonalé postavy, s úzkými boky a pěkným zadečkem? Pokud ano, tak právě vám nejlépe sluší bokové kalhoty. Nemusíte se bát a experimentovat s šikmými pásky s přezkou, s různými vzory a take střihy. K vaší idelní postavě se hodí opravdu každý styl džínů.
Jesliže chcete být opravdu krásná, působit žensky a sexy, sáhněte po kratších džínách, které odhalují vaše lýtka. Pokud patříte mezi ty dámy, které mají silnější stehna, tento typ kalhot je pro vás nejlepší. Přes stehna jsou kalhoty volnější a směrem pod kolena se zužují.
Pokud máte velice hubené nohy, můžete si dovolit divoké, zajímavé a extravagantní nohy. Tyto vzory napomůžou lehce opticky rozšířit.
Pro ženy a dámy s krátkými nohy jsou nejideálnější černé džíny s jemným světlým proužkem. Pozor na záměrně vybledlá místa na stehnách a zadečku. Ty mohou postavu ještě vice opticky zkrátit a navíc tato zesvětlená místa zvýrazňují vaše křivky. Kapsy zvolte takové, které jsou posazeny vice nahoru.
Máte-li širší lýtka, ale naopak poměrně pěkná stehna, sáhněte po zvonových džínách. Tento typ džínů vyzvedne krásu vašich stehen a naopak schová nedokonalou spodní část nohou.
Chcete mít takové kalhoty, které upoutají na váš zadeček? Pokud ano, sáhněte po takových džínách, které mají různě tvarované zadní kapsy a různě zdobené. Okatě umístěné kapsy na zadečku krásně zdůrazní a upoutají pozornost všem kolemjdoucím.
Pro baculky se doporučují tmavé kalhoty, stejně tak i džíny. Volte jednoduché střihy, ne roury ani kalhoty do zvonu, ale nejlepší pro tento typ postavy jsou rovné kalhoty bez výrazných detailů.
Džíny, které jsou s efektem obnošení, jsou velice příznivé pro vaši délku nohou – opticky zvětšují. Navíc džínám pomůže i to, že mají ozdobené švy po stranách.

Co říci závěrem?

Při výběru nikdy nezapomínejte na pohodlí a kvalitu střihu. Některé džíny sice vypadají velice dobře, zajímavě apod., ale pokud se vám po 5 minutách budou všude zařezávat a kroutit, dobře se v nich cítit nebudete.
Ve vašem šatníku by měly být džíny jak pro volný čas, do práce, pracovní a na další různé příležitosti. Podmínkou číslo jedna musí být perfektní střih. Džíny by vám měly nejen slušet, ale hlavně padnout jako ulité.

Článek Jeany – jaký typ jeanů se pro mě hodí? byl publikován 12. července 2009 v 08.00 v rubrice Dámská móda. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...