Adidas Respect M.E. by Missy Elliott

Tagy:  Adidas Respect M.E by Missy Elliott, Adidas Respect M.E., Missy Elliott, dámské oblečení, obuv, oblečení, doplňky, tašky, kabelky

Sponzorované odkazy:

Adidas Respect M.E. by Missy Elliott

Máte rádi značku Adidas? Rádi se oblékáte do značkového oblečení, nosíte Adidas obuv a ostatní doplňky značky Adidas? Znáte americkou zpěvačku a rapperku Missy Elliott? Pokud ano, zajisté jste už slyšeli o úspěšné značce Adidas Respect M.E. by Missy Elliott.

Adidas

Firma Adidas byla založena na počátku 20. století. Společnost založil Adolf Dassler společně se svým bratrem Rudolfem Dasslerem (ten následně založil značku Puma). Právě tito dva pánové vytvořili jednu z nejlépe prosperujících a jednu z nejznámějších značek na světě.
Jméno Adidas bylo vytvořeno na základě zkrácení křestního jména Adolfa a jeho příjmení Dassler – „Adi“ a „Das“ – Adidas. Symbolem firmy Adidas jsou známé a proslavené tři bílé proužky. Nejčastěji se umisťují např. po celé délce rukávů, nohavic a co se týče bot, tak nejčastěji po jejich boční straně.
Tato světová a uznávaná firma se specializuje na výrobu sportovního oblečení, obuvi, doplňků a ostatních sportovních potřeb.

Adidas Respect M.E. – RH Chain Cap černáAdidas Respect M.E. – RH Chain Cap černá

Adidas Respect M.E.

Jak poznáte výrobky Adidas Respect M.E. na první pohled? Je to velice jednoduché. Každý výrobek této značky má znak jakési „korunky“, která zároveň představuje již zmíněné proužky.
Hlavní představitelkou je Missy Elliot, která se stala tváří této značky. Dvakrát do roka se vyrábějí nové kolekce luxusního, kvalitního a komfortního oblečení a obuvi. Výrobky značky Adidas Respect M.E. jsou určeny pouze pro ženy a dívky. Patří sem např. boty, trička, tílka, kalhoty, tepláky, mikiny, tašky, čepice, bundy, šortky a celá řada doplňků.
Kolekce Respect M.E. jsou propleteny pouličním duchem, tzv. urban stylem, osmdesátými léty a moderním luxusem.

Adidas Respect M.E. – BL Utility TT bíláAdidas Respect M.E. – BL Utility TT bílá

Boty Adidas

Adidas obuv získala velkou popularitu zejména v posledních deseti letech. Díky své kvalitě a originálnímu vzhledu se staly Adidas boty nejprodávanějšími značkovými boty.
Oblečení a obuv značky Adidas Respect M.E. jsou k dostání téměř v každém obchodě se sportovním vybavením a nebo v e-shopech.
Boty Adidas Respect M.E. jsou každou sezónu představeny v pestré nabídce pro ženy všech věkových kategorií.

Adidas Respect M.E. – Missy Charleston Low white/white/LpinkAdidas Respect M.E. – Missy Charleston Low white/white/Lpink

Sportovní tašky a kabelky Adidas Respect M.E.

Před několika lety se ženy domnívaly, že tou nejlepší a nejluxusnější kabelkou je pouze ta, která je vyrobená z pravé kůže. Tyto léta jsou už dávno pryč. Kůže je samozřejmě pořád velice kvalitní materiál, ale spolu s ní se na trhu objevují i další materiály, jenž mají perfektní vlastnosti a navíc jsou opravdu stylové. Mezi trendy materiál patří např. bavlna, latex, umělá kůže nebo jiná umělá textilie. Kolekce Adidas Respect M.E. pro rok 2009 představila opravdu úžasné kousky.
Na první pohled se vám tašky mohou zdát až příliš fádní a jednoduché, ale zároveň každého zaujmou svým nápaditým a originálním stylem.

Adidas Respect M.E. – BL School Bag světle modráAdidas Respect M.E. – BL School Bag světle modrá

Značka Adidas Respect M.E. se vyznačuje nápaditostí oblečení, originálním střihem, pohodlností a nenápadnou korunkou.

Kupte si boty Adidas Respect M.E. v Hip Hop shopu Queens.cz.

Článek Adidas Respect M.E. by Missy Elliott byl publikován 14. října 2009 v 07.00 v rubrice Dámská móda. Autorem článku je Mgr. Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...